Repertuar kin Nowość Program TV

We Happy Few z dodatkową opowieścią. Tylko dla PSVR

Compulsion Games wydało mniejszą produkcję towarzyszącą premierze We Happy Few. Gra dostępna jest tylko na PlayStation VR.

Już teraz można zanurzyć się w świat szczęśliwości, jaki do zaoferowania będzie miała gra We Happy Few. Przygodę jednak nie przeżyje każdy z graczy, a jedynie ci, którzy posiadają urządzenie PlayStation VR. Tylko dla tej platformy studio Compulsion Games przygotowało dodatkowe atrakcje.

-
-

We Happy Few: Uncle Jack Live VR to darmowa produkcja, więc tym bardziej warto po nią sięgnąć i zobaczyć, co twórcy przygotowali dla graczy. Tak charakteryzuje ją opis na PlayStation Store:

We Happy Few: Uncle Jack Live VR to wyjątkowa szansa, by spotkać najsłynniejszą postać Wellington Wells i pomóc jej przy pracy. Wraz z Wujkiem Jackiem przygotuj wyjątkowy program, w którym przedstawicie same najlepsze wiadomości i przypomnicie wszystkim Welliesom, by regularnie brali Radość.

Wbrew pozorom nie będzie to łatwe! Wujek Jack potrafi być bardzo uparty, a co gorsza niedawno wybuchnął Bunt Ponuraków, który objął również studio. Użyj dostępnych narzędzi, by przeżyć atak – a może nawet zakończyć konflikt. Gdy skończysz pracę w roli producenta, przejdź się do archiwum, gdzie znajdziesz ponad 40 odcinków programu Wujka Jacka, wybór utworów ze ścieżki dźwiękowej We Happy Few i wiele materiałów dodatkowych, takich jak zwiastuny czy próbne animacje.

Premiera We Happy Few już 10 sierpnia.

Źródło: store.playstation.com / fot. Gearbox Software

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.