What If…? - Robert Downey Jr. powróci jako Iron Man?

What If…? to nadchodzący serial MCU. Jak wyjawił Jeff Goldblum, w obsadzie dubbingu powróci Robert Downey Jr.

What If…? to nadchodzący serial MCU. Jak wyjawił Jeff Goldblum, w obsadzie dubbingu powróci Robert Downey Jr.

Michalina Reda

Michalina Reda

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

  What If... ?to nadchodzący serial MCU oparty na słynnej, komiksowej antologii z lat 70. XX wieku, która ukazywała alternatywne historie najbardziej znanych postaci Marvela. Jak sam tytuł wskazuje, całość spróbuje odpowiedzieć na pytanie: "Co stałoby się, gdyby...?". Twórczynią serialu jest Ashley Bradley, która zapowiada, że nowa produkcja będzie bawić się możliwościami i łączeniem filmów.

Zgodnie z nowymi informacjami, w obsadzie dubbingu może powrócić Robert Downey Jr. Nowiną podzielił się Jeff Goldblum, który użyczy głosu postaci Grandmastera. Jak mówi w jednym z wywiadów, jego bohater i Iron Man będą dzielić wspólny odcinek.

Zagrałem tę rolę ponownie kilka dni temu. Poszedłem do studia Disneya i nagrałem głos Grandmastera do odcinku serialu Disney +, What If… ?. Będą tam takie animowane wersje wszystkich postaci, które znamy i uwielbiamy z Marvela - ten konkretny odcinek dotyczył Grandmastera i Iron Mana, więc pojawią się też Robert Downey Jr. oraz Korg. Taika Waititi już nagrał swoje kwestie.

Przypomnijmy, że kilka dni temu do sieci trafiły pierwsze materiały promocyjne i zdjęcia z serialu. Możecie je obejrzeć tutaj.

What If...? - premiera serialu w 2021 roku na Disney+.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV