Wiedźmin - odcinki mogły być dłuższe. Zobacz storyboardy z usuniętej sceny walki

Do sieci trafiają nowe informacje o kulisach serialu Wiedźmin. Lauren S. Hissrich zdradziła nową ciekawostkę w jednym z wywiadów.

Do sieci trafiają nowe informacje o kulisach serialu Wiedźmin. Lauren S. Hissrich zdradziła nową ciekawostkę w jednym z wywiadów.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  Wiedźmin 

Wiedźmin Netflixa podbił świat szturmem i stał się niezwykle popularnym serialem. Nic więc dziwnego, że prawie miesiąc po premierze wciąż trafiają nowe materiały i wypowiedzi na temat pierwszego sezonu oraz drugiego, nad którym pracuje ruszają.

Lauren S. Hissrich wyjawiła, że pierwsze wersje drugiego i trzeciego odcinka trwały 90 minut, więc o 30 minut więcej, niż dostaliśmy. Musieli więc podejmować decyzję, co wyciąć i co jest ważne. Zdaje sobie sprawę, że takim sposobem musieli pozbyć się interesujących wątków i postaci, ale wyciągają wnioski - dlatego w 2. sezonie napisali krótsze, treściwe scenariusze, aby nie tracić nic ważnego w montażowni.

Do sieci trafiły storyboardy jednej z takich właśnie usuniętych scen. Jest to pierwotna wersja sceny walki z 7. odcinka, w którym Geralt i Myszowór walczą z zabójcami królowej Calanthe. Ostatecznie wyglądała ona zupełnie inaczej. Zobaczcie sami:

Są też storyboardy z odcinka z teleportacjami Yennefer:

Hissrich zapowiada również, że w 2. sezonie w centrum będzie Ciri i jej relacja z Geraltem, a po czasie również Yennefer. Początkowo będzie to trochę komediowe, ponieważ nie znają się i nie wszystko będzie pasować obu stronom.

Źródło: redanianinteligence.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV