Przeczytaj w weekend

Współczesna rodzina wciąż silna. ABC zamawia 9. i 10. sezon

Stacja ABC ogłosiła oficjalnie, że Współczesna rodzina doczeka się dwóch kolejnych sezonów. Wygląda też na to, że wzrosną zarobki głównych członków obsady.

Stacja ABC ogłosiła oficjalnie, że Współczesna rodzina doczeka się dwóch kolejnych sezonów. Wygląda też na to, że wzrosną zarobki głównych członków obsady.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tajemnicą poliszynela jest to, że od dłuższego czasu główni członkowie obsady serialu Modern Family negocjowali wysokość swoich zarobków z przedstawicielami stacji ABC. Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Eric Stonestreet, Jesse Tyler Ferguson i Ed O'Neill według różnych źródeł mieli już do tej pory zarabiać około 350 tys. dolarów za odcinek. Obie strony doszły jednak do porozumienia, którego efektem jest zamówienie 9. i 10. sezonu produkcji.

Zobacz także: Co dalej ze Współczesną rodziną? Pojawiły się kłopoty

Wedle doniesień portalu Deadline, wymienieni wyżej aktorzy mają przez najbliższe dwa lata zarabiać po ok. 500 tys. dolarów za odcinek. Szefowa ABC, Channing Dungey, w oficjalnym oświadczeniu pisze:

Modern Family była centralnym punktem naszego działu komediowego przez ostatnie 8 lat i jesteśmy podekscytowani tym, że będziemy ją mieć w swoim grafiku przez kolejne 2 lata.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: ABC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV