Przeczytaj w weekend

Wymiar Kwantowy kluczowy dla Avengers 4 i MCU – aktor potwierdza

Michael Douglas dał do zrozumienia, że Wymiar Kwantowy będzie kluczowy dla Avengers 4 i kolejnej fazy MCU.

Michael Douglas dał do zrozumienia, że Wymiar Kwantowy będzie kluczowy dla Avengers 4 i kolejnej fazy MCU.

Od kilku miesięcy w sieci pojawia się wiele teorii na temat tego, czym w MCU jest Wymiar Kwantowy, który znamy już z filmów Ant-Man i Ant-Man and the Wasp. Znakomita część fanów czuje podskórnie, że zaważy on na wydarzeniach, które dopiero przed nami. Teraz ekranowy Hank Pym, Michael Douglas, został zapytany o to, czy ostatnia produkcja o Człowieku Mrówce będzie bezpośrednio łączyć się z Untitled Avengers Movie. Oto jego odpowiedź:

Tak, tak. To z całą pewnością jest prawda. Mam tu na myśli to, że z wszystkimi z nich (aktorowi chodzi o wszystkie filmy MCU - przyp. aut.)... Wymiar Kwantowy - tak, to jest klucz do wszystkiego. Odegra on ważną rolę we wszystkich kolejnych filmach Marvela, tak sądzę.

Słowa Douglasa zbiegły się w czasie z ujawnieniem kolejnej oficjalnej grafiki koncepcyjnej do produkcji Ant-Man and the Wasp. Autor pracy, Jackson Sze, pokazuje tu Janet van Dyne w "magicznym" stroju z Wymiaru Kwantowego, przy czym sam zaznacza, że nie jest pewien, w jaki sposób bohaterka weszła w posiadanie nowych mocy:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Antman and the Wasp is out on bluray and 4K today. The bonus features include a video about our Visual Development Department here at Marvel Studios. Please check it out! - - - Magical Wizard Janet! Another take on Janet’s look in the Quantum Realm. I imagine she’s covered with Quantum particles, practically having bonded with that alien environment. Not sure what powers she has gained down there, and I thought it would be fun to give her something that looked like a magical staff. - - - #antmanandthewasp #janetvandyne #antman #wasp #marvelstudios #marvelcinematicuniverse #mcu #film #filmart #characterdesign #costume #costumedesign #conceptart #conceptdesign #digitalart #digitalpainting #digitalillustration #instaart #magical #powers #wizard #quantumrealm

Post udostępniony przez Jackson Sze (@jwsze)

Film Untitled Avengers Movie wejdzie na ekrany kin 25 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV