Zamęt – książka Vincenta V. Severskiego doczeka się filmu. Kto wyprodukuje?

Zamęt to thriller szpiegowski autorstwa Vincenta V. Severskiego. Pisarz oficjalnie ogłosił, że powstanie film.

Zamęt to thriller szpiegowski autorstwa Vincenta V. Severskiego. Pisarz oficjalnie ogłosił, że powstanie film.

Adam Siennica

Adam Siennica

Zamęt zostanie wyprodukowany przez Canal+, czyli telewizję, która odpowiada za serial Nielegalni. Obie produkcje oparte są na książkach Vincent V. Severski. Szczegóły adaptacji nie zostały wyjawione.

O czym opowiada książka? W Pakistanie porwany zostaje przez talibów polski biznesmen, któremu zagraża utrata życia. Do akcji ratunkowej rusza super tajna jednostka Agencji Wywiadu znana jako „Sekcja”. Szybko okazuje się jednak, że porwanie jest tylko częścią szerszego planu, w który zaangażowane są wywiady różnych krajów i staje się ono powodem do bezwzględnych rozgrywek politycznych w Polsce.

Data premiery nie została ujawniona. Nielegalni są emitowani w Canal+ od 21 października.

Zamęt
fot. Facebook Vincenta V. Severrskiego

Źródło: Facebook Vincenta V. Severskiego / zdjęcie główne: zrzut ekranu z YouTube

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV