Zmiany w 2. sezonie Taken. W obsadzie powrócą tylko dwie osoby

Greg Plageman, nowy prowadzący producent wykonawczy Taken wprowadza zmiany w całym serialu. W gruncie rzeczy będzie to całkiem nowa produkcja.

Greg Plageman, nowy prowadzący producent wykonawczy Taken wprowadza zmiany w całym serialu. W gruncie rzeczy będzie to całkiem nowa produkcja.

Adam Siennica

Adam Siennica

Oficjalnie potwierdzono, że w 2. sezonie Taken powrócą tylko Clive Standen (Bryan Mills) oraz Jennifer Beals (Christina Hart).

Clive Standen
źródło: materiały prasowe

Związane jest to ze zmianą pomysłu na serial. 16-odcinkowy 2. sezon ma być bardziej proceduralem, czyli bardziej będzie skupiać na sprawach kryminalnych rozpisanych na pojedyncze odcinki. Nie zabraknie jednak przewodniego wątku sezonu. Ma być to robione w stylu seriali Blindspot oraz The Blacklist.

Czytaj także: Zmiany w obsadzie 3. sezonu Quantico

Szczegóły nowej wizji nie są znane.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV