Czarny Piątek: Najlepsze oferty związane z popkulturą (tekst aktualizowany)

Dziś Czarny Piątek, co oznacza, że w sklepach pojawiły się promocje. Postanowiliśmy wybrać dla Was najciekawsze oferty związane z popkulturą i umieścić je w jednym miejscu.

Dziś Czarny Piątek, co oznacza, że w sklepach pojawiły się promocje. Postanowiliśmy wybrać dla Was najciekawsze oferty związane z popkulturą i umieścić je w jednym miejscu.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

GRY

Jesienna wyprzedaż Steam

Jesienna wyprzedaż Steam
fot. Steam

Na platformie Valve wystartowała promocja, w trakcie której kupicie gry przecenione nawet o 90%, w tym tytuły, takie jak Dead by Daylight, Dishonored i The Witcher 3: Wild Hunt. Oprócz tego obniżono również ceny urządzeń Steam Controller i Steam Link oraz akcesoriów do nich.

Promocje na gry w PlayStation Store

PlayStation Store - czarny piątek
fot. Sony

W PlayStation Store przeceniono ceny ponad 150 gier na trzy platformy - PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vita. W niższej cenie znajdziecie m.in. tytuły ekskluzywne, takie jak Uncharted 4: A Thief's End, God of War III: Remastered i Tearaway Unfolded oraz mnóstwo gier multiplatformowych.

Obniżki cen gier na Xboksa One i Xboksa 360

Microsoft Store
fot. Microsoft

Jeżeli posiadacie Xboksa One lub Xboksa 360, to możecie uzupełnić swoją bibliotekę gier. W niższej cenie kupicie gry, takie jak Doom, Far Cry 4 czy Quantum Break. Przecenionych produkcji jest znacznie więcej - każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Czarny Piątek w Origin

Origin
fot. Origin

Szaleństwo wyprzedaży nie ominęło również platformy Origin. W niższej cenie kupicie największe hity Electronic Arts - m.in. gry FIFA 17, Battlefield 1 i trylogię Mass Effect: Trilogy.

Czarny Piątek w sklepie Ubisoftu

Czarny Piątek - Ubisoft
fot. Ubisoft

Specjalne oferty przygotował także Ubisoft, który przecenił nie tylko swoje gry, ale również figurki i edycje kolekcjonerskie. W niższej cenie kupicie m.in. figurki z serii Assassin's Creed i produkcje, takie jak Rainbow Six: Siege, Zombi i Watch Dogs.

GOG.com

GOG
fot. gog.com

Na GOG.com znajdziecie przeceny nie tylko na klasyki, ale też i na nowsze produkcje - w tym np. wydane w tym roku Shadow Warrior 2 i No Man's Sky.

Google Play

fot. Google Play
fot. Google Play

W sklepie Google Play znajdziecie mnóstwo przecenionych gier na platformy mobilne. W niższej cenie kupicie m.in. Limbo, Never Alone i polskie This War of Mine.

100 euro zniżki na HTC Vive

HTC Vive
fot. HTC

Gogle VR od firmy HTC możecie kupić w cenie niższej o 100 euro, dodatkowo otrzymując też darmową wysyłkę.

Gry, książki, muzyka i gadżety taniej w CDP.pl

CDP
fot. CDP.pl

CDP.pl przeceniło zarówno gry komputerowe i konsolowe, jak i planszówki, książki i różnego rodzaju gadżety - w tym figurki i puzzle.

Strony:
  • 1 (current)
  • 2

Źródło: fot. Comedy Central

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV