Przeczytaj w weekend

Czas na weekend

Czas na drugie wydanie naszego weekendowego magazynu, a w nim wywiady, felietony, opowiadanie. Spędźcie z nami trochę czasu w te jesienne dni.

Czas na drugie wydanie naszego weekendowego magazynu, a w nim wywiady, felietony, opowiadanie. Spędźcie z nami trochę czasu w te jesienne dni.

Kamil Śmiałkowski
Kamil Śmiałkowski
Tagi:  weekend 

Widzicie, jak to przeleciało? Jeszcze dobrze pamiętamy materiały, które zaprezentowaliśmy Wam tydzień temu w premierowej edycji naszego magazynu weekendowego (zwłaszcza dobrze czytało Wam się wywiad o łapaniu Escobara i nasze refleksje o Azja Express), a tu już kolejny piątek. Mam nadzieję, że i tym razem znajdziecie kilka chwil, bo postaraliśmy się przygotować dla Was coś niecodziennego.

Oto tym razem dwa wywiady: pierwszy bardzo na czasie – to Piotr Stramowski, czyli Majami z Pitbull. Nowe porządki, który już niedługo wróci na ekrany kin, a od kilku dni przypomina o sobie na reklamowych billboardach. Jak widać, branża reklamowa coraz mocniej i chętniej korzysta z bieżących zasobów polskiej popkultury. Drugi wywiad to pierwsza z rozmów, które przywieźliśmy dla Was z Los Angeles. Evan Rachel Wood opowiada (co chwila jednak powstrzymując się, by nie zdradzić za dużo i nie popsuć zabawy w trakcie oglądania) o serialu Westworld. Na tę produkcję HBO bardzo czekamy i doczekamy się jej już w następny weekend. Jeśli dotąd mało o nim słyszeliście – polecam także ten nasz materiał.

Oprócz tego poczytajcie, co sądzimy o angażowaniu Mela Gibsona w polskie kino patriotyczne i jak się ma rozwód Brangeliny do granic postrzegania kultury. A na deser trochę świetnej prozy – tym razem opowiadanie samego Franka Herberta (tak, tak, tego od Diuny) i dla równowagi wprost z naszego archiwum jedno z najpopularniejszych i najbardziej komentowanych naszych zestawień (tak chodzi o ładne panie i to do tego nieubrane).

Piszcie w komentarzach, co sądzicie o naszych wydaniach weekendowych, o czym poczytalibyście najchętniej, z kim powinniśmy porozmawiać, co przeanalizować albo jaką sylwetkę Wam przybliżyć. Po to tu jesteśmy.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV