Harry Potter – oto najpotężniejsi czarodzieje magicznego świata

W świecie Harry'ego Pottera pojawiło się wielu potężnych czarodziejów. Postanowiłam przedstawić Wam moją subiektywną listę osób, którym przypisuję największe zasługi na polu magii.

W świecie Harry'ego Pottera pojawiło się wielu potężnych czarodziejów. Postanowiłam przedstawić Wam moją subiektywną listę osób, którym przypisuję największe zasługi na polu magii.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  galeria 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Harry Potter i Kamień Filozoficzny to jedna z najbardziej znanych serii literackich i filmowych. Magiczny świat wykreowany przez J.K. Rowling to nie tylko wspaniała i pokrzepiająca serce historia, ale także dom dla wielu niezwykłych postaci, których życiorysy w wielu przypadkach wykroczyły poza kartki książek. Przez całą sagę przewinęło się wielu czarodziejów, którzy mniej lub bardziej zapisali się w naszej pamięci - byli wśród nich zarówno ci bardzo doświadczeni jak i początkujący, a każdy z nich miał swój wkład we wszystko, co się dzieje.

Dziś postanowiłam przedstawić Wam mój osobisty ranking postaci w kategorii Najpotężniejsi czarodzieje ze świata Harry'ego Pottera. Zdaję sobie sprawę, że wszystko to kwestia sporna, w związku z czym zachęcam do dzielenia się swoimi uwagami w komentarzach - jakie są Wasze typy?

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV