Najciekawsze thrillery 2018 roku

Większość widzów uwielbia towarzyszącą nam gęsią skórkę i dreszczyk emocji podczas wizyty w kinie. Warto zatem zobaczyć, na które thrillery warto czekać w 2018 roku.

Większość widzów uwielbia towarzyszącą nam gęsią skórkę i dreszczyk emocji podczas wizyty w kinie. Warto zatem zobaczyć, na które thrillery warto czekać w 2018 roku.

Hollywood od dawna rozpieszcza nas ciekawymi thrillerami: psychologiczne, tajemnicze i lubiące ubrudzić kamerę czerwonym kolorem. Poprzedni rok był niezły dla tego gatunku, a wysoki poziom utrzymywały nawet dreszczowce zrealizowane na terenie naszego kraju. W nadchodzącym roku może być równie ciekawie, a nawet mogą znaleźć się produkcje, które zostaną nominowane do Oscara. Spójrzmy więc możliwie szeroko, co na dzisiaj zapowiada się najlepiej.

Zobacz także:
Najciekawsze komedie 2018
Najciekawsze filmy science fiction i fantasy 2018
Najciekawsze filmy animowane 2018
Najciekawsze premiery gier 2018
Najciekawsze filmy komiksowe 2018
Najciekawsze premiery kinowe 2018

Hangman

Rok rozpoczniemy od filmu zatytułowanego Hangman. Tłumaczenie naszego dystrybutora może kojarzyć się z jednym z polskich seriali, ale nic bardziej mylnego. Detektyw Archer, w którego wciela się sam Al Pacino i jego wspólnik detektyw Ruiney, będą musieli złapać seryjnego mordercę. Czy dostaniemy coś podobnego poziomem do filmu Siedem? To okaże się już w styczniu.

Premiera filmu: 5 stycznia

The Commuter

Pasażer opowiada historię agenta ubezpieczeniowego, Michaela, w którego wcieli się Liam Neeson. Mężczyzna w czasie podróży pociągiem poznaje tajemniczą kobietę, przez którą wplątuje się w kryminalny spisek. Być może będzie to ostatni raz, kiedy w takiej roli zobaczymy Neesona, więc tym bardziej warto będzie wybrać się do kina.

Premiera filmu: 12 stycznia

All the money in the world

Najnowszy film Ridleya Scotta z pewnością będzie jednym z ważniejszych filmów przyszłego roku. Nie tylko ze względu na osobę reżysera czy fabułę filmu, ale także z powodu podjęcia decyzji, by wyciąć Kevina Spaceya w obliczu oskarżeń kilkunastu osób o molestowanie seksualne. Aktora zastąpił Christopher Plummer, który został nawet nominowany za tę rolę do Złotych Globów.

Premiera filmu: 26 stycznia

Annihilation

Anihilacja to adaptacja książki autorstwa popularnego pisarza Jeffa VanderMeera. Fabuła filmu skupi się na tajemniczej Strefie X. Jedenaście dotychczasowych wypraw do tego miejsca zakończyło się fiaskiem. Członkowie grup badawczych umierali, popełniali samobójstwo lub zabijali się nawzajem. Kolejną wyprawę tworzą wyłącznie kobiety, które będą starały się rozwikłać zagadkę Strefy X. W obsadzie m.in. Natalie Portman i Thesa Thompson. Zapowiada się naprawdę interesująca produkcja.

Premiera filmu: 23 lutego

The Darkest Minds

Akcja filmu będzie toczyć się w świecie, gdzie tajemniczy wirus doprowadził do śmierci 98% z populacji dzieci i nastolatków. Ci, którzy przetrwali, zdobyli szczególne mocne i zostali zamknięci w tzw. ośrodkach rehabilitacyjnych. Koncept wydaje się być niezwykle interesujący, a sam film powstał w oparciu o książkę o tym samym tytule autorstwa Alexandry Bracken. Za kamerą stanie Jennifer Yuh, którą do tej pory mogliśmy kojarzyć jedynie z drugą i trzecią częścią animacji Kung Fu Panda.

Premiera filmu: 14 września

Strony:
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Źródło: Zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV