Premiery DVD i Blu-ray – listopad 2016

Po czym poznać zbliżające się święta z prezentami? Oczywiście po wystawnych premierach DVD i Blu-ray, które pod koniec roku tradycyjnie zalewają nasz rynek. W tym sezonie będzie podobnie, a atrakcji będzie mnóstwo. Oto szczytowy okres związany z premierami na rynku kina domowego.

Po czym poznać zbliżające się święta z prezentami? Oczywiście po wystawnych premierach DVD i Blu-ray, które pod koniec roku tradycyjnie zalewają nasz rynek. W tym sezonie będzie podobnie, a atrakcji będzie mnóstwo. Oto szczytowy okres związany z premierami na rynku kina domowego.

Krzysztof Spór

Krzysztof Spór

Wśród najważniejszych wydarzeń znajdzie się m.in. nowe wydanie Blu-ray Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy z nowymi dodatkami związanymi o kulisach tego epizodu Gwiezdnych wojen. Fani Gra o tron o kilka miesięcy wcześniej otrzymają swój ulubiony serial (sezon 6) na DVD i Blu-ray. Poprzednie sezony przeważnie pojawiały się dopiero w lutym, na dwa miesiące przed premierą telewizyjnej kolejnej serii. Inne potencjalne opcje prezentowane to: kolekcje DVD i Blu-ray z filmami rozgrywającymi się w Śródziemiu (wersja kinowa i wersja rozszerzona), kolekcja wszystkich sezonów Przyjaciele i horrorów według prozy Stephena Kinga, a przede wszystkim liczne przeboje filmowe drugiej połowy 2016 roku.

Wśród głośnych filmów i seriali, które pojawią się na rynku są w listopadzie m.in.: Lolo w reżyserii i z Julie Delpy, animowane polskie Jak uratować mamę, znakomita Victoria, przebojowe kinowe Angry Birds Film, słynne powroty: Iluzja 2, Jason Bourne,Tarzan: Legenda, romantyczny Zanim się pojawiłeś, komediowy Agent i pół, horrory Noc oczyszczenia: Czas wyboru i Kiedy gasną światła, nowe Star Trek: W nieznane i Ghostbusters. Pogromcy duchów, znacznie bardziej wartościoweGeniusz Colinem Firthem i Carol z Cate Blanchett, piękne, ale niestety nie wybitne BFG: Bardzo Fajny Gigant Stevena Spielberga, animowane Gdzie jest Dory? od Pixara, Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie, rodzime Zjednoczone stany miłości i Kamper oraz mnóstwo seriali w bardzo różnych konfiguracjach (m.in. Pozostawieni, Mentalista, Sherlock, Wojna i pokój).

Będzie też sporo premier filmowych, które nie trafiły do naszych kin. Są tutaj m.in.: Przebudzeni z Kristen Stewart, The Infiltrator z Bryanem Cranstonem, Nieznajomy z Mojave, Goście, goście III: Rewolucja, Bitwa o Sewastopol, estoński kandydat do Oscara 1944. Wśród wznowień znajdą się wydane w 4K m.in. Pacific Rim i Wielki Gatsby, ale do tego seria filmów opartych na prozie Stephena Kinga, ponowne spotkanie z kinem Pedro Almodovara oraz klasyczne komediowe brytyjskie produkcje telewizyjne (m.in. Hotel Zacisze, Biuro).

Oto pełna lista premier DVD i Blu-ray w listopadzie:

3 LISTOPADA

Gwiezdne wojny : Przebudzenie Mocy (3BD 3-D) Edycja Kolekcjonerska / Star Wars: The Force Awakens (3BD 3-D) Collector's Edition

Premiera: Blu-ray 3D/2D

Opis dystrybutora: Wydanie specjalne zawiera film w wersjach Blu-ray 3D oraz Blu-ray 2D i dysk Blu-ray 2D z dodatkami w wersji rozszerzonej w tym z nowymi materiałami jak Brzmienia Gwiezdnych Wojen, Wizyta w zbrojowni, Komentarz audio reżysera J.J.Abramsa i inne.

Lolo / Lolo

FILM KINOWY

Premiera: DVD

Opis dystrybutora: Wioletta jest po czterdziestce i właśnie przeżywa drugą młodość, spędzając wakacje życia na południu Francji u boku nowego partnera. Kłopoty zaczynają się, gdy zakochana para wraca razem do Paryża. Tam następuje brutalne zderzenie z rzeczywistością, a dokładnie z zaborczym, nastoletnim synem Wioletty, który zrobi wszystko, by zniechęcić kochanka matki i pozbyć się go raz na zawsze.

Jak uratować mamę

FILM KINOWY

Premiera: DVD
Opis dystrybutora: Adaś większość swojego czasu spędza, grając na komputerze. Aneta jest miłośniczką książek, uwielbiającą bujać w obłokach i marzyć o królewiczu z bajki. Jednak przez jakiś czas myśli rodzeństwa będą musiały skupić się na czymś zupełnie innym. Ich mama potrzebuje pomocy, którą tylko jej pociechy są w stanie sprowadzić.

Piknik z niedźwiedziami / A Walk in the Woods

FILM KINOWY

Premiera: DVD
Opis dystrybutora: Sławny pisarz, Bill Bryson (Robert Redford), ani myśli o spokojnej emeryturze. Na przekór rodzinie i pięknej żonie (Emma Thompson) postanawia wybrać się w podróż życia. Zamierza przebyć na piechotę Szlak Appalachów - liczącą 2200 mil, malowniczą trasę, łączącą stany Georgia i Maine.

5 LISTOPADA

Victoria / Victoria

FILM KINOWY

Premiera: DVD
Opis dystrybutora: Victoria, młoda kobieta z Madrytu, po wyjściu z modnego klubu spotyka czterech chłopaków. Sonne i jego kumple to prawdziwi berlińczycy, którzy obiecują nowoprzybyłej, że odkryją przed nią alternatywny świat stolicy Niemiec, inny niż ten znany z miejskich przewodników.

7 LISTOPADA

Angry Birds Film / The Angry Birds Movie

FILM KINOWY

Premiera: DVD, Blu-ray, Blu-ray3D
Opis dystrybutora: Film zabierze nas na egzotyczną wyspę szczęśliwości zamieszkaną przez kolorowe radosne ptaki-nieloty, którym każdą chwilę wypełnia celebrowanie szczęścia.

9 LISTOPADA

Iluzja 2 / Now You See Me 2

FILM KINOWY

Premiera: DVD, Blu-ray
Opis dystrybutora: Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji, ukazując ludzkim oczom rzeczy, o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont, niczego nie podejrzewających bogaczy, wraca na ekrany kin. Czterej Jeźdźcy tym razem wpadną w nie lada tarapaty.

Kochajmy się od święta / Love the Coopers

FILM KINOWY

Premiera: DVD
Opis dystrybutora: Cztery pokolenia rodziny Cooperów spotykają się jak co roku przy świątecznym stole. Ale tym razem skrzętnie skrywane rodzinne sekrety wyjdą na jaw, co może nieco zepsuć wigilijną atmosferę miłości i zrozumienia.

Przebudzeni / Equals

Premiera: DVD

Opis dystrybutora: W niedalekiej przyszłości ludzkość osiągnęła stan idealnej równowagi. Nikt już nie toczy wojen, zbrodnia to pojęcie z przeszłości, a choroby i głód całkowicie zlikwidowano.

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV