Przeczytaj w weekend

Premiery DVD i Blu-ray – maj 2016

Majowe premiery na DVD i Blu-ray wyglądają bardzo okazale. Szkoda, że nośnik Blu-ray nie jest przez polskich dystrybutorów zbyt mocno eksploatowany.

Majowe premiery na DVD i Blu-ray wyglądają bardzo okazale. Szkoda, że nośnik Blu-ray nie jest przez polskich dystrybutorów zbyt mocno eksploatowany.

Krzysztof Spór
Krzysztof Spór
Tagi:  film 

Dolina Krzemowa, Sezon 2 / Silicon Valley, Season 2
Premiera na: DVD (2 DVD)
Opis dystrybutora: Nominowany do Złotego Globu serial komediowy HBO, opowiadający o mieszkańcach kalifornijskiej Doliny Krzemowej - bystrych specjalistach od nowych technologii.

Kontra: Ostatnie uderzenie / Strike Back, Season 4
Premiera na: DVD (3DVD)
Opis dystrybutora: Pełen wartkiej akcji, cieszący się popularnością na całym świecie serial Kontra opowiada o członkach elitarnej organizacji antyterrorystycznej, znanej jako Sekcja 20.

12 MAJA

Tomek i przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie / Thomas & Friends: Sodor's Legend of the Lost Treasure
Premiera na: DVD
Opis dystrybutora: Na wyspie Sodor, pod czujnym okiem Grubego Zawiadowcy, powstaje nowa linia kolejowa. Tomek zostaje przesunięty do pracy przy jej budowie. Na skutek nieszczęśliwego wypadku, Tomek wpada do starej jaskini, na dnie której zauważa statek piracki.

Ciekawski George 2: Gońcie tę małpkę! / Curious George 2 Follow That Monkey
Premiera na: DVD
Opis dystrybutora: Sympatyczna, choć rozbrykana małpka o imieniu George zaprzyjaźnia się z młodą słonicą Kaylą, która właśnie trafiła do nowojorskiego cyrku. Chcąc pomóc nowej przyjaciółce odnaleźć rodzeństwo, George zwraca się o pomoc do starego znajomego. Jest nim Mężczyzna w Żółtym Kapeluszu, czyli Ted, pracownik muzeum historii naturalnej.

13 MAJA

Dobry dinozaur / The Good Dinosaur
Premiera na: DVD, Blu-ray 3-D, Blu-ray, Blu-ray Steelbook
Opis dystrybutora: Co by było, gdyby dinozaury nie wyginęły? W trakcie podróży przez nieprzystępną krainę Arlo, młody apatozaur zaprzyjaźnia się z małym jaskiniowcem Bąblem, uczy się stawiać czoło lękom i odkrywa, do czego tak naprawdę jest zdolny.

18 MAJA

Big Short / The Big Short
Premiera na: DVD
Opis dystrybutora: Gdy banki przeprowadziły największe oszustwo w historii Stanów Zjednoczonych, czterej mężczyźni, poprzez spekulacje i malwersacje, balansując na granicy prawa doprowadzili świat do gigantycznej zapaści ekonomicznej i gospodarczej.

Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani / Justice League vs Teen Titans
Premiera na: DVD
Opis dystrybutora: Rozczarowany Ligą Sprawiedliwości Robin dołącza do młodszego zespołu superbohaterów – Młodych Tytanów.

Magia Kina: Kolekcja 3 filmów DVD (Tajemniczy ogród, Mała księżniczka, Charlie i fabryka czekolady)
Premiera na: DVD
Opis dystrybutora: Pełen magii zestaw 3 wyjątkowych filmów studia Warner Bros.

Stanley Kubrick, Kolekcja Arcydzieł
Premiera na: DVD (7 DVD)
Opis dystrybutora: Prestiżowa kolekcja wyjątkowych arcydzieł filmowych jednego z największych reżyserów w historii kina – Stanleya Kubricka. W zestawie znajduje się 7 filmów: Mechaniczna pomarańcza, Lśnienie, Bary Lyndon, Full Metal Jacket, 2001: Odyseja kosmiczna, Lolita oraz Oczy szeroko zamknięte. Ekskluzywne wydanie digipack.

Strony:

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV