Przeczytaj w weekend

Premiery DVD i Blu-ray – maj 2016

Majowe premiery na DVD i Blu-ray wyglądają bardzo okazale. Szkoda, że nośnik Blu-ray nie jest przez polskich dystrybutorów zbyt mocno eksploatowany.

Majowe premiery na DVD i Blu-ray wyglądają bardzo okazale. Szkoda, że nośnik Blu-ray nie jest przez polskich dystrybutorów zbyt mocno eksploatowany.

Krzysztof Spór
Krzysztof Spór
Tagi:  film 

Auta Pakiet
Premiera na: DVD (3 DVD)
Opis dystrybutora: Mistrzowie animacji ze studia Pixar przygotowali niezwykłą kolekcję naładowaną dawką humoru i pełną zaskakujących przygód. To wszystko zebrane w jednym zestawie zawierającym filmy: Auta, Auta 2 oraz Złomka bujdy na resorach.

Król Lew pakiet 3 filmów
Premiera na: DVD (3 DVD)
Opis dystrybutora: Przejmujące, pełne humoru opowieści o przygodach Simby, Pumby i Timona. Doskonała animacja i czarująca muzyka. Kolekcjonerski pakiet zawiera trzy filmy: Król Lew, Król Lew II i Król Lew 3: Hakuna Matata.

Kubuś i przyjaciele: Słodka kolekcja
Premiera na: DVD (6 DVD)
Opis dystrybutora: To pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika książek A.A. Milne’a. Poznaj najsłynniejszego na świecie misia Kubusia i jego przyjaciół.

Leśne Historie Disneya Kolekcja (Księga dżungli, Robin Hood, Tarzan)
Premiera na: DVD (3DVD)
Opis dystrybutora: Wybierz się w głąb tajemniczej dżungli i przeżyj ekscytującą przygodę z Mowglim i jego przyjaciółmi. Poznaj animowaną wersję ponadczasowej opowieści o legendarnym łuczniku z Locksley oraz daj się wciągnąć w wir przygody z Tarzanem oraz jego przyjaciółmi.

Mary Poppins Kolekcja (Mary Poppins, Ratując Pana Banksa)
Premiera na: DVD (2DVD)
Opis dystrybutora: Ekranizacja wybitnej powieści o Mary Poppins – troskliwej i pomysłowej opiekunce, która odmienia życie rodziny Banksów. Poznaj kulisy powstania tego filmu - historię Walta Disneya, który chcąc dotrzymać obietnicy danej córkom przez dwadzieścia lat usiłuje zdobyć prawa do ekranizacji książki autorstwa ekscentrycznej P. L. Travers.

Samoloty pakiet 2 filmów (Samoloty, Samoloty 2)
Premiera na: DVD (2 DVD)
Opis dystrybutora: Przekonaj się, jak w świecie Aut radzą sobie samoloty. Sprawdź czy cierpiący na lęk wysokości Dusty spełni swoje marzenie i wystartuje w największym w historii wyścigu powietrznym.

19 MAJA

Moje córki krowy
Premiera na: DVD
Opis dystrybutora: Wzruszająca i zabawna historia dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać, mimo wzajemnej niechęci.

Sekret w ich oczach / The Secret In Their Eyes
Premiera na: DVD
Opis dystrybutora: Duet zgranych śledczych FBI – Jess (Julia Roberts) i Ray (Chiwetel Ejiofor) – dostaje wezwanie na miejsce brutalnej zbrodni. Kiedy okazuje się, że ofiarą jest córka Jess, kobieta zostaje odsunięta od sprawy. Podejrzany o zabójstwo mężczyzna, z braku dowodów, wychodzi wkrótce na wolność. Zdesperowana Jess, przekonana o jego winie, postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę...

Kamikaze / Eien No 0
Premiera na: DVD
Opis dystrybutora: To jeden z największych przebojów wszech czasów japońskiego kina. Uhonorowany został 8 nagrodami Japońskiej Akademii Filmowej w tym za najlepszy film, najlepszą reżyserię, zdjęcia, scenografię, montaż oraz główną rolę męską. Kanwą historii filmu jest poszukiwanie prawdy o życiu i służbie Kyuzo Miyabe, pilota myśliwca Zero który zginął pod koniec II wojny światowej w ostatniej misji Kamikaze. Jego wnuk, Kentaro, trafia na sprzeczne informacje i pytania, które od lat pozostawały bez odpowiedzi. Przez współtowarzyszy dziadek uznawany był za tchórza. Dlaczego jednak zgłosił się na ochotnika do jednostki pilotów Kamikaze? Co nim powodowało? Dlaczego zginał?

Strony:

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV