Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Seriale na styczeń 2019 – nowe tytuły i kolejne sezony

Zaczął się Nowy Rok, a zatem na serialowym rozkładzie jazdy pojawia się wiele znanych już widzom lub całkiem świeżych produkcji. Oto, co zobaczymy w styczniu.

Pierwszy miesiąc Nowego Roku oferuje naprawdę spory wysyp nowych seriali oraz powrotów kolejnych sezonów znanych już widzom produkcji. W styczniu zadebiutuje między innymi finałowy, 5. sezon serialu Gotham, o początkach Mrocznego Rycerza, 3. sezon uznanej antologii kryminalnej od HBO, Detektyw czy 5. seria produkcji BBC Luther o losach bezkompromisowego policjanta. O swojego widza będą walczyły takie seriale jak Project Blue Book od History czy Sex Education od Netflixa. Poniżej pełna lista kolejnych sezonów i nowych projektów.

NOWE SERIALE

Good Trouble

Nowy serial od Freeform, będący spin-offem produkcji The Fosters. Fabuła skupia się na Callie i Marianie, które zaczynają dorosłe życie. W obsadzie między innymi Maia Mitchell, Cierra Ramirez, David Lambert i Noah Centineo.

Premiera w USA: 8 stycznia.

Project Blue Book

Serial stacji History zainspirowany programem Sił Powietrznych USA. Bohaterami produkcji są astronom J. Allen Hynek i Kapitan Michael Quinn, którzy badając sprawę UFO, natrafiają na spisek rządu. W rolach głównych występują Aidan Gillen i Michael Malarkey. Twórcą serialu jest David O’Leary. Jednym z producentów projektu jest Robert Zemeckis.

Premiera w USA: 8 stycznia

Schooled

Kolejny spin-off na liście. Tym razem produkcję przygotowało ABC. Będzie to spin-off serialu Goldbergowie. Akcja rozgrywa się w latach 90., a fabuła skupi się na nauczycielach ze szkoły znanej z pierwowzoru, którzy są prawdziwymi bohaterami dla swoich uczniów. Wśród bohaterów zobaczymy dyrektora Glascotta (Tim Meadows) oraz trenera Mellora (Bryan Callen).

Premiera w USA: 9 stycznia

Fam

Fabuła serialu skupia się na młodej kobiecie, która marzy o szczęśliwym życiu ze swoim narzeczonym. Wszystko jednak zmienia się, gdy do jej domu wprowadza się młodsza, przyrodnia siostra, która ucieka przed opresyjnym ojcem. W rolach głównych Nina Dobrev, Christina DeRosa i Brian Stokes Mitchell.

Premiera w USA:  10 stycznia

Informator

Nowa produkcja od Amazona. Fabuła skupia się na młodym Pakistańczyku mieszkającym w Londynie, który po pewnym konflikcie z prawem zostaje tytułowym informatorem oficera z kontrowersyjną przeszłością. Nowa praca kłoci się z przekonaniami młodego człowieka i zaczyna zagrażać jego bliskim.

Premiera w USA: 11 stycznia

Źródło: zdjęcie główne: BBC
Strony: 12345678

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny szokuje. 15. odcinek 9. sezonu to wydarzenia emocjonujące, ciekawe…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry – Thanos bał…

W sieci pojawiła się związana z filmem Avengers: Koniec gry teoria, według której Thanos wysłał…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

Adam Siennica
-

Spider-Man: Daleko od domu – plakaty…

Zgodnie z zapowiedziami Tom Holland opublikował nowe materiały promujące film Spider-Man: Daleko do domu. Trzy…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead – 9. sezon…

The Walking Dead szokuje. Nie tylko tym, że 9. sezon jest jednym z najlepszych sezonów…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry wyjawi, dlaczego Kapitan…

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, wyjawił, że Avengers: Koniec gry wyjawi, gdzie przez ostatnich kilkanaście…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.