VOD na październik 2019 - co warto obejrzeć?

Nadeszła jesień - to dobra okazja na oglądanie świetnych filmów i seriali z wygodnego fotela i spod ciepłego koca. Co ciekawego będzie można w tym miesiącu zobaczyć w serwisach VOD?

Nadeszła jesień - to dobra okazja na oglądanie świetnych filmów i seriali z wygodnego fotela i spod ciepłego koca. Co ciekawego będzie można w tym miesiącu zobaczyć w serwisach VOD?

Michalina Reda
Michalina Reda
Tagi:  VOD 

Platformy VOD jak co miesiąc prezentują zupełnie nowe propozycje filmowe i serialowe - jeżeli jesteście miłośnikami seansów w zaciszu własnego domu, z pewnością znajdziecie w ofertach coś dla siebie. Aby ułatwić Wam wybór, przygotowaliśmy krótki przegląd najciekawszych pozycji, które zadebiutują na Netflix, HBO GO, Player.pl czy Amazon w październiku. Sprawdźcie nasze propozycje.

Więcej informacji na temat oferty platform streamingowych znajdziecie na vod.naekranie.pl.

Peaky Blinders - Netflix

5. sezon serialu, którego twórcą jest Steven Knight. Akcja rozegra się w roku 1929 - w cieniu wielkiego kryzysu finansowego. Tommy Shelby i jego rodzina zostaną mocno dotknięci przez krach na giełdzie, ponieważ zainwestowali duże pieniądze - wszystko to spowoduje, że zostaną zmuszeni wycofać się ze swoich nielegalnych interesów. Według zapowiedzi twórcy, największym wrogiem Tommy'ego w tym sezonie będzie on sam.

Premiera na platformie Netflix: 4 października.

W wysokiej trawie- Netflix

Film na podstawie opowiadania grozy autorstwa Stephena Kinga i Joe Hilla. Fabuła skupia się na rodzeństwie, które zapuszcza się w rozległe pole po usłyszeniu wołania o pomoc. Szybko okazuje się, że droga powrotna wcale nie jest taka prosta - teraz brat i siostra znajdują się w nie lada tarapatach.

Premiera na platformie Netflix: 4 października.

Riverdale - Netflix

Riverdale to serial, który bazuje na komiksach wydawnictwa Archie Comics. Akcja produkcji rozgrywa się we współczesności, w małym miasteczku, które za fasadą zwyczajności skrywa rozmaite mroki i sekrety. Głównymi bohaterami są Archie, Betty i Veronice oraz ich przyjaciele - teraz powracają w nowym 4. sezonie.

Premiera na platformie Netflix: 10 października

Insatiable - Netflix

Z kolejnym - drugim już - sezonem powraca także Insatiable. Fabuła skupia się na Patty Bladel, otyłej i wyśmiewanej przez wszystkich dziewczynie, która pewnego dnia w cudowny sposób szczupleje. W nowych odcinkach Patty będzie prześladowana przez wydarzenia z przeszłości, a jej walka o bycie „najlepszą” stanie się coraz trudniejsza. Bob pomoże jej ukryć morderstwo, ale jego lojalność też ma swoje granice. 

Premiera na platformie Netflix: 11 października

El Camino: Film „Breaking Bad” - Netflix

Pełnometrażowa kontynuacja serialu Breaking Bad, która rozgrywa się tuż po wydarzeniach z finału. Głównym bohaterem będzie Jesse Pinkman.

Premiera na platformie Netflix: 11 października

Daybreak- Netflix

Nowy postapokaliptyczny serial Netflixa, którego akcja rozgrywa się w kalifornijskim miasteczku Glendale. Zamieszkują je gangi osiłków, grupy gamerów, członkowie Klubu 4-H i inne przerażające plemiona, które walczą o przetrwanie u progu katastrofy nuklearnej. Według zapowiedzi, jest to po części saga o samurajach, a po części opowieść o dojrzewaniu, z domieszką Battle Royale. Produkcja bazuje na serii komiksów autorstwa Briana Ralpha.

Premiera na platformie Netflix: 24 października

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV