Hawaii 5.0 (sezon 4, epizod 18)

Ho’i Hou (Reunited) (2014)

Ho'i Hou (Reunited)

Hawaii 5.0

Najnowsza recenzja redakcji

Fabularnie Chin i Jerry wyruszają na zlot szkolny z okazji 25-lecia zakończenia nauki. Praktycznie od pierwszej sceny, gdzie Chin i Jerry wychodzą z auta niczym jacyś celebryci, twórcy pokazują, że odcinek w istocie może mieć w sobie coś wyjątkowego. Tym czymś jest morderstwo, do którego dochodzi podczas zjazdu - i nie chodzi o prawdopodobnie pierwszy w telewizji zgon spowodowany nadzianiem się na obcas.

Dla odmiany twórcom Hawaii Five-0 udaje się prowadzić historię w klimacie dobrego kryminału. Śledztwo kieruje uwagę widza na różne tropy i tak naprawdę do końca nie wiadomo, kto faktycznie za tym wszystkim stoi. Dzięki temu odcinek nabiera rumieńców, bo ogląda się go z niesłabnącą przyjemności, a o nudzie nie ma mowy. Pojawia się lekkość charakterystyczna dla Hawaii Five-0, która dodatkowo jest wzmocniona dobrze wyważonym humorem. Ważne jest też to, że każdy z bohaterów ma tutaj do odegrania swoją rolę, dzięki czemu nikt, nawet Catherine, nie jest tak do końca pomijany.

Wiemy, że Jorge Garcia od kolejnego sezonu będzie w stałej obsadzie serialu, ale na razie nie widać pomysłu na jego postać. Jerry po prostu jest, wzbudza sympatię i nie ma nic ciekawego do roboty. Jego rola w tym odcinku jest za bardzo marginalna. Hawaii Five-0 musi wyraźnie nakreślić jeszcze bieżącym sezonie, co takiego Jerry ma robić w tym serialu, bo poza samym faktem, że czasami będzie rozśmieszać, na razie wiemy zbyt mało.

W końcu powraca główny wątek sezonu z matką Steve'a i CIA. McGarrett jest nieustępliwy w dążeniu do prawdy i można przewidywać, że to może się źle zakończyć. W końcu przeciwnikiem jest bardzo rozbudowana i zabójcza agencja, więc co sam Steve zrobi w pojedynkę? Na razie ogólnie zaostrzono cały konflikt i jednocześnie obiecano, że wątek dostarczy więcej wrażeń.

Hawaii Five-0 odcinkiem wybranym przez fanów oferuje kawał dobrej rozrywki, ponieważ można odczuć tutaj to, czego brakowało w wielu innych epizodach czwartego sezonu.

Sezony

Sezon 1

Sezon 2

Sezon 3

Sezon 4

Sezon 5

Sezon 6

Sezon 7

Sezon 8

Sezon 9

Sezon 10

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Kate Mara

Kate Mara

ur. 1983, kończy 37 lat

Daniel Olbrychski

Daniel Olbrychski

ur. 1945, kończy 75 lat

Grant Show

Grant Show

ur. 1962, kończy 58 lat

Tracy Morgan

Tracy Morgan

ur. 1943, kończy 77 lat

Donal Logue

Donal Logue

ur. 1966, kończy 54 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV