Dziedzic Imperium (1994)

Heir To The Empire

Dziedzic Imperium

W pięć lat po zwycięstwie nad imperatorem i Darthem Vaderem, księżniczka Leila i jej mąż, Han Solo, zajmują wysoką pozycję we władzach tworzącej się nowej republiki, natomiast Luke Skywalker jest pierwszym z nowej generacji rycerzy jedi. Jednak nad resztkami imperialnej floty gwiezdnej obejmuje dowództwo wielki admirał Thrawn. Genialny strateg przy pomocy Jorussa C'Baotha, mistrza ciemnych jedi i przy użyciu tajników wiedzy, pozostawionej przez imperatora zamierza odbudować potęgę cesarstwa. C'Baothowi obiecuje w zamian Leję, której porwanie zleca okrutnym zabójcom Noghri. Zagrożenie ze strony wielkiego admirała jest ogromne ale nie jedyne. Otóż w stolicy nowej republiki ambitny polityk Fey'Lya dokonuje przewrotu i obejmuje władzę. Han i Luke mają zamiar go powstrzymać....

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV