Repertuar kin Nowość Program TV

ABC zamawia na sezon „The Catch”, „Of Kings and Prophets”, „Quantico” i inne

ABC zamówiło aż 6 produkcji dramatycznych, które zadebiutują w ramówce w sezonie 2015/16. Wśród nich jest choćby "The Catch" Shondy Rhimes z Mireille Enos w roli głównej.

Zamówione na sezon 2015/16 przez ABC seriale dramatyczne to:

Blef – thriller skupiony na silnej i odnoszącej sukcesy Alice Martin, która jest specjalistką w wykrawaniu wszelkiego rodzaju oszustw, choć sama staje się takowego ofiarą ze strony swojego narzeczonego. Musi go odszukać, zanim ten całkowicie zniszczy jej karierę, jednocześnie żonglując swoimi aktywnymi sprawami. Główną rolę gra Mireille Enos („Dochodzenie„), a producentką serialu jest Shonda Rhimes.

Rodzina Warrenów – thriller, który opowiada o powrocie do domu – uznanego za zmarłego – syna polityka po 10 latach od jego zaginięcia. Rodzina wita go z otwartymi ramionami, do czasu gdy pojawiają się podejrzenia, czy faktycznie jest tym za kogo się podaje. W rolach głównych zobaczymy m.in. Joan Allen („Ultimatum Bourne’a”), Alison Pill („Newsroom„) czy Zacha Gilforda („Friday Night Lights„).

Of Kings and Prophets – projekt opisywany jako epicka saga biblijna opowiadająca o wierze, ambicji i zdradzie. Historię będziemy śledzić z perspektywy wykończonego walką króla, wpływowego i rozżalonego proroka oraz zaradnego młodego pasterza na drodze zderzenia z przeznaczeniem. Ray Winstone („Infiltracja”) wystąpi w jednej z głównych ról.

Quantico – różnorodna grupa rekrutów przybywa do bazy FBI o nazwie Quantico, aby odbyć swój trening. Są najlepsi i najsprytniejsi, a ich życie zostało skrupulatnie sprawdzone i zbadane. Wydaje się więc niemożliwym, aby wśród nich znajdował się ktoś, kogo podejrzewa się o zaplanowanie jednego z największych ataków terrorystycznych w Nowym Jorku od czasów 11 września 2001 roku. W obsadzie są m.in. Priyanka Chopra, Jake McLaughlin i Dougray Scott („Mission: Impossible 2”).

Czytaj także: „Castle”, „Chirurdzy”, Skandal” – ABC kontynuuje swoje seriale

Niezatytułowany projekt Josha Pate’a i Rodesa Fishburne’a (do niedawna „Boom”) – serial określany jest jako współczesny western, a opowiadać będzie o odkryciu potężnych złóż ropy naftowej w Północnej Dakocie w 2006 roku, co spowodowało gigantyczny ekonomiczny boom w regionie, największy od czasów Gorączki Złota w Kalifornii w 1849 roku. Dwóch marzycieli musi w obliczu sukcesu zmierzyć się z bezwzględnym naftowym baronem, stawiając wszystko na szali. W obsadzie są m.in. Don Johnson („Policjanci z Miami„), Delroy Lindo („Okup”), Chace Crawford i Amber Valetta.

Miasto zła – to antologia, a każdy sezon będzie skupiony na innej kryminalnej sprawie z historii Los Angeles. Premierowa seria ma opowiadać o morderstwie popełnionym w 1982 roku w światku rock and roll’a i wszędobylskiej kokainy. Sojusze zostają zawierane pomiędzy detektywami, dziennikarzami, dilerami narkotykowymi i klubowiczami, aby rozwiązać sprawę. W obsadzie są m.in. Adam Rothenberg („Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza„) , Taissa Farmiga („American Horror Story„), Gabriel Luna („Matador„) i Karolina Wydra („Czysta krew„).

Źródło: deadline.com / zdjęcie: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Endgame – Avengers w komiksach mieli…

W obliczu przyszłorocznego Avengers: Endgame chcemy Wam zaprezentować listę najważniejszych historii, w których drużyna Mścicieli…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Endgame – fani MCU tworzą…

Fani MCU tworzą już liczne fanarty do Avengers: Endgame - trzeba przyznać, że niektóre prace…

Michał Kujawiński
-

Venom – lubicie, nie lubicie? Za…

Filmowy Venom odniósł duży sukces finansowy i prawdopodobnie możemy spodziewać się drugiej odsłony. Spójrzmy jednak,…

Norbert Zaskórski
-

Bumblebee – recenzja filmu

Bumblebee to spin-off serii Transformers, którego bohaterem jest tytułowy Autobot. Tym razem za sterami produkcji…

Ocena recenzenta:
8
Michał Kujawiński
-

Marvel – do kogo należą bohaterowie…

Rok 2018 był niezwykle ważny dla produkcji Marvela. Nastąpiło wiele przełomowych rzeczy, które zmieniły wiele…

Michalina Reda
-

Spider-Man: Daleko od domu – wyciekły…

Spider-Man: Daleko od domu to nadchodzący film MCU, w którym powróci Peter Parker. I choć…

Co o tym sądzisz?