Przeczytaj w weekend

Arnold Schwarzenegger zdradził, którą kultową kwestię słyszy najczęściej

Słynny aktor ma dużo cierpliwości do fanów, którzy nieustannie atakują go fragmentami jego własnych dialogów.

Słynny aktor ma dużo cierpliwości do fanów, którzy nieustannie atakują go fragmentami jego własnych dialogów.

Grzegorz Korecki
Grzegorz Korecki

Arnold Schwarzenegger ma w swoim dorobku wiele kultowych ról m.in. w filmach The Terminator, Red Sonja, Commando, Predator, The Running Man, czy Total Recall. W tych produkcjach wypowiada również kilka pamiętnych zwrotów. Podczas jednego z wywiadów zapytany został, które z jego filmowych tekstów słyszy najczęściej od fanów.

Czytaj także: Filmy w klimacie cyberpunku

Aktor przyznał, że sam nie jest w stanie wybrać swojego ulubionego zwrotu. Jeszcze niedawno najpopularniejsze było "I’ll be back" z Terminatora, lecz obecnie na topie jest kwestia z Predatora brzmiąca "Get to the choppah".

Bez znaczenia gdzie jestem, teksty wydają się pasować. W różnych miejscach żyją one swoim życiem. Czasami popularne jest "Hasta la vista, baby", czasami "I’ll be back", jednak ostatnio "Get to the choppah" słyszę najczęściej. Jednak to nie oznacza, że jest to najlepszy zwrot, to ciągle się zmienia - zdradził Schwarzenegger.

Arnold opowiedział także dlaczego teksty wypowiadane przez niego wpadają tak mocno w pamięć.

Ludzie zawsze mnie pytają, dlaczego twoje teksty są tak pamiętane? Ta sama linijka tekstu mogła być wypowiedziane przez innego aktora i nikt by tego nie zapamiętał. To wszystko przez to, że wszystko źle wymawiam i ludzie uważają to za śmieszne - zakończył Arnold.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV