Przeczytaj w weekend

Avengers: Endgame bez spoilerów. Specjalna prośba od gwiazd MCU

Gwiazdy filmu Avengers: Endgame wzięły udział w klipie wideo, w którym proszą, by nie spoilerować innym fabuły nowego filmu MCU.

Gwiazdy filmu Avengers: Endgame wzięły udział w klipie wideo, w którym proszą, by nie spoilerować innym fabuły nowego filmu MCU.

Michalina Reda

Michalina Reda

Avengers: Koniec gry właśnie wkracza na ekrany kin, a po pierwszych seansach ryzyko wyjawienia spoilerów wzrasta dwukrotnie. Mając tego pełną świadomość, gwiazdy MCU wzięły udział w nowym klipie wideo, w którym proszą wszystkich fanów o zachowanie tajemnic fabularnych w sekrecie, tak, by nie popsuć frajdy z seansu innym widzom. Przekaz #DontSpoilTheEndgame jest dla wszystkich niezwykle ważny - zobaczcie pouczające wideo, w którym pojawiają się między innymi Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Brie Larson, Paul Rudd, Karen Gillan, Danai Gurira czy Chris Evans.

Avengers: Koniec gry - film można oglądać w polskich kinach od dziś, 25 kwietnia. Po pierwszych pokazach przedpremierowych analitycy prognozują, że film ma szansę na absolutny rekord w box office - możliwe, że zarobi pierwszy miliard jeszcze w weekend otwarcia.

Naszą spoilerową recenzję filmu możecie przeczytać tutaj.

Źródło: facebook.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV