Przeczytaj w weekend

Będzie 2. i 3. sezon The Bold Type. Zmiana za kulisami

The Bold Type był jednym z lepiej ocenianych nowych seriali lata. Stacja Freeform bierze aż 2 kolejne sezony.

The Bold Type był jednym z lepiej ocenianych nowych seriali lata. Stacja Freeform bierze aż 2 kolejne sezony.

Adam Siennica

Adam Siennica

Stacja Freeform oficjalnie zamówiła dwa kolejne sezony The Bold Type. Każdy ma liczyć 10 odcinków. Ogłoszono również, że twórczyni serialu, Sarah Watson nie powróci za kulisami. Zostanie ona zastąpiona Amandą Lasher, która znana jest z Sweet/Vicious.

W oświadczeniu prasowym czytamy pochwałę dla całej ekipy za opowiadanie historii ważnych kulturowo i społecznie, które nie tylko są rozrywką, ale także inspiracją dla widzów. Pierwszy sezon poruszał kwestie seksualności, gwałtu, szukania równowagi w życiu pomiędzy pracą, a życiem osobistym czy istotności badania piersi przez młode kobiety.

2. sezon zadebiutuje w 2018 roku.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV