Będzie 6. sezon The 100

Amerykańska stacja The CW nadal jest zadowolona z serialu The 100, który osiąga dobrą oglądalność i zbiera pozytywne opinie.

Amerykańska stacja The CW nadal jest zadowolona z serialu The 100, który osiąga dobrą oglądalność i zbiera pozytywne opinie.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  The 100 

Dwa odcinki 5. sezonu The 100 wystarczyły, by osoby decyzyjne w stacji The CW zamówiły 6. sezon. Jego premiera odbędzie się wiosną 2019 roku. Wszystko za sprawą niezłej oglądalności. 2. odcinek 5. sezonu obejrzało 2.1 mln widzów.

Wciąż nie wiadomo, co z iZombie, który osiąga jedynie 1,3 mln widzów. Jest ryzyko skasowania, ale zachodni dziennikarze twierdzą, że wszystko zależy od tego, ile pilotów nowych seriali ma szansę na sezon. Ostateczne decyzje zostaną podjęte w ciągu najbliższych tygodni podczas tzw. upfrontów, kiedy poznamy jesienne nowości.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV