Menu

Aktualności

Ben Affleck: Liga Sprawiedliwości to interesujący produkt dwóch reżyserów

Wcielający się w Kinowym Uniwersum DC w rolę Batmana Ben Affleck zabrał głos na temat filmu Liga Sprawiedliwości.

Jak doskonale wiemy, na stanowisku reżysera filmu Liga Sprawiedliwości doszło do zmiany – zmagającego się z tragedią rodzinną Zacka Snydera zastąpił Joss Whedon. Od dłuższego czasu w sieci trwają spekulacje na temat roli, jaką w pracy nad produkcją odegrał każdy z nich. Teraz głos w tej sprawie zabrał odtwórca roli Batmana, Ben Affleck:

Mamy tu do czynienia z niekonwencjonalnym podejściem. W życiu Zacka wydarzyła się tragedia, więc musiał zrezygnować – to było okropne. Z punktu widzenia prac nad filmem najlepszą osobą, jaką mogliśmy wtedy znaleźć, był Joss. Mieliśmy wiele szczęścia, że podjął się wyzwania. Liga Sprawiedliwości to interesujący produkt dwóch reżyserów – każdy z nich posiada unikalną wizję historii, każdy z nich jest niezwykle pewny tego, co robi. Nigdy nie zmagałem się z taką sytuacją. Muszę jeszcze powiedzieć, że uwielbiałem pracę z Zackiem, jak również uwielbiam to, co zrobiliśmy z Jossem.

Affleck odniósł się również do plotek pojawiających się na temat dokrętek do produkcji:

Nigdy nie pracowałem nad filmem, w którym nie byłoby dokrętek. Przy Operacji Argo trwały one półtora tygodnia, w przypadku produkcji Gdzie jesteś, Amando – cztery dni. (…) To świetny czas, by pracować z DC. Oni rozkręcają się na dobre. Podchodzą do tego właściwie. To wszystko zaczyna wyglądać tak, jak powinno.

Zobacz także: Liga Sprawiedliwości – dokrętki miały zmienić mroczną tonację filmu

Liga Sprawiedliwości wejdzie na ekrany kin 17 listopada.
Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Warner Bros.
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze