Przeczytaj w weekend

Bond 25 – Lea Seydoux powróci w obsadzie

Lea Seydoux pojawiła się w poprzednim filmie o Jamesie Bondzie. Dziś potwierdzono, że aktorka powróci także w produkcji Bond 25.

Lea Seydoux pojawiła się w poprzednim filmie o Jamesie Bondzie. Dziś potwierdzono, że aktorka powróci także w produkcji Bond 25.

Michalina Reda

Michalina Reda

Léa Seydoux to francuska aktorka, która zagrała w poprzednim filmie o Jamesie Bondzie pod tytułem Spectre - jak pamiętamy, wcieliła się wówczas w postać Madeleine Swann.

Zgodnie z nowymi informacjami, aktorka powróci w filmie Bond 25 - podobno na specjalną prośbę Daniela Craiga, odtwórcy głównej roli. Informację potwierdził także reżyser, Cary Fukunaga, który po raz pierwszy przejmuje stery we franczyzie Jamesa Bonda. Jak oświadczył:

Tak, Lea powróci. Mamy tu jednych z najlepszych aktorów na świecie, dlaczego miałbym nie chcieć ich powrotu?

Wraz z informacją o Seydoux, potwierdzono też że w obsadzie powrócą Ralph Fiennes, Ben Whishaw i Naomie Harris.

Bond 25 - premiera 14 lutego w 2020 roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV