Przeczytaj w weekend

Castle Rock – 2. sezon nawiąże do Misery. Kto zagra Annie Wilkes?

Castle Rock to serial ze świata Stephena Kinga. Potwierdzono, że w 2. sezonie pojawi się postać Annie Wilkes z Misery - kto zagra bohaterkę?

Castle Rock to serial ze świata Stephena Kinga. Potwierdzono, że w 2. sezonie pojawi się postać Annie Wilkes z Misery - kto zagra bohaterkę?

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  Castle Rock 

Castle Rock to serial ze świata Stephen King, który został bardzo ciepło przyjęty przez fanów. Produkcja jest utrzymywana w gatunku horroru i samego początku zapowiadano ją jako historię mroczną i psychologiczną. Akcja rozgrywa się w tytułowym miasteczku, a kolejne wątki są zaczerpnięte z całokształtu twórczości Kinga i spięte w jedność. Produkcja jest realizowana w formie antologii, co oznacza, że każdy sezon opowie o czymś innym.

Zgodnie z nowymi informacjami, 2. sezon serialu będzie wyraźnie odwoływał się do powieści Misery, która doczekała się także swojej filmowej adaptacji. W produkcji zobaczymy Annie Wilkes, pogrążoną w obsesji dziewczynę, którą w filmie grała Kathy Bates. Tym razem odtwórczynią tej roli będzie Lizzy Caplan.

W obsadzie 2. sezonu są także Tim Robbins, Elsie Fisher, Garrett Hedlund, Barkhad Abdi, Yusra Warsama i Matthew Alan.Oto w kogo wcielą się aktorzy:

  • Tim Robbins - Reginald “Pop” Merrill; głowa rodziny zanurzonej w kryminalnym światku. Mężczyzna jest schorowany i umiera na raka. W tym trudnym czasie spędza dużo czasu z rodziną.
  • Garrett Hedlund - John “Ace” Merrill; owiany złą sławą lokalny zbir, który przejmuje interesy swojego zmarłego wuja.
  • Matthew Alan - Chris Merrill; siostrzeniec Reginalda i brat Johna. Zależy mu na tym, by utrzymać pokój między Merrillami a resztą społeczeństwa.
  • Yusra Warsama - doktor Nadia Omar; lekarka, która zdobyła wykształcenie na Harvardzie. Jej racjonalny i naukowy umysł zostanie wystawiony na próbę.
  • Barkhad Abdi - Abdi Omar; starszy brat Nadii, który chce zbudować kulturowe centrum dla przedstawicieli swojego narodu i walczyć o swoje korzenie w Maine.
  • Elsie Fisher - Joy; nastoletnia córka Annie, która korzysta z nauczania w domu. Dziewczynka zaczyna zadawać pytania na temat zdrowia psychicznego swojej matki.
  • Lizzy Caplan - Annie Wilkes, matka Joy, pogrążona w obsesji pielęgniarka.

Na razie nie ma informacji o tym, by w nowej odsłonie powróciła którakolwiek z postaci z 1. sezonu. Będziemy informować o rozwoju projektu.

Castle Rock - data premiery 2. sezonu nie jest znana.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV