Przeczytaj w weekend

Diuna – Jason Momoa może zagrać w filmie. Ależ obsada!

Diuna to superprodukcja science fiction oparta na klasyku literatury. Reżyser zbiera fenomenalną obsadę.

Diuna to superprodukcja science fiction oparta na klasyku literatury. Reżyser zbiera fenomenalną obsadę.

Adam Siennica

Adam Siennica

Dune to wysokobudżetowy film science fiction oparty na Dune Franka Herberta. Za kamerą stoi Denis Villeneuve, który zdobył uznanie filmami sf: Arrival oraz Blade Runner 2049.

Według The Hollywood Reporter Jason Momoa negocjuje kontrakt do roli Duncana Idaho, wojownika związanego z rodem Atrydów. Aktora przede wszystkim znamy jako Aquamana z widowiska pod tym samym tytułem. W swojej karierze grał też Khala Drogo w Game of Thrones oraz Ronona w serialu Stargate Atlantis.

Diuna to film, o którym można z czystym sumieniem powiedzieć, że ma gwiazdorską obsadę, która ciągle się powiększa. Obecnie są w niej Timothée Chalamet (Paul Atryda), Rebecca Ferguson, Dave Bautista, Stellan Skarsgård, Charlotte Rampling, Javier Bardem (negocjuje szczegóły kontraktu), Josh Brolin, Zendaya oraz Oscar Isaac.

Zdjęcia ruszą jeszcze w 2019 roku. Data premiery nie została ustalona.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV