Godmothered - Disney rozpoczął produkcję filmu bazującego na postaci z Kopciuszka

Oficjalnie ogłoszono, że Disney rozpoczął produkcję Godmothered, kolejnego filmu dla platformy Disney +. W rolach głównych Isla Fisher i Jillian Bell.

Oficjalnie ogłoszono, że Disney rozpoczął produkcję Godmothered, kolejnego filmu dla platformy Disney +. W rolach głównych Isla Fisher i Jillian Bell.

Michał Jarecki
Michał Jarecki
Tagi:  film 

Godmothered ma być komedią opowiadającą o Eleanor, młodej, niedoświadczonej wróżce chrzestnej (Jillian Bell), która po usłyszeniu, że jej zawód odchodzi w zapomnienie, postanawia pokazać światu, że ludzie nadal potrzebują wróżek. Po znalezieniu zaginionego listu 12-letniej dziewczyny, Eleanor odnajduje i odkrywa, że jego autorka, Mackenzie, jest teraz 40-letnią samotną mamą (Isla Fisher), pracującą dla stacji telewizyjnej w Bostonie. Straciwszy męża kilka lat wcześniej, Mackenzie prawie zrezygnowała z marzenia pod tytułem żyła długo i szczęśliwie, ale Eleanor jest zdeterminowana, by przerobić jej życie na pełne szczęścia. Czy jej się to podoba, czy nie.

Rozpoczęto pracę na planie, która ma zakończyć się w marcu 2020 roku. 

W rolach drugoplanowych do Bell i Fisher dołączyli: zwyciężczyni Emmy Jane Curtin (jako dyrektorka The Motherland), Jillian Shea Spaeder i Willa Skye jako młode córki Mackenzie, Mary Elizabeth Ellis jako siostra oraz Santiago Cabrera, Artemis Pebdani, Utkarsh Ambudkar i Stephnie Weir jako koledzy ze stacji telewizyjnej, w której pracuje Mackenzie. June Squibb (nominowana do Oscara za Nebraskę) i Carlease Burke (Laleczka) wystąpią jako inne matki chrzestne. Reżyseruje Sharon Maguire (Dziennik Bridget Jones).

Źródło: whatsondisneyplus.com/zdjęcie główne: Disney

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV