Przeczytaj w weekend

Gra o tron - ile spin-offów jest w planach? Nowe informacje

Gra o tron stała się jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. Wiemy, że HBO chce kontynuować historie osadzone w Westeros po zakończeniu tej, którą śledzimy od lat. George R.R. Martin wyjawił, ile projektów jest w planach.

Gra o tron stała się jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. Wiemy, że HBO chce kontynuować historie osadzone w Westeros po zakończeniu tej, którą śledzimy od lat. George R.R. Martin wyjawił, ile projektów jest w planach.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Gra o tron 

Gra o tron kończy się wraz z 8. sezonem, ale HBO miało pięć projektów w planach. To możemy pamiętać z oficjalnych doniesień sprzed miesięcy. W międzyczasie ogłoszono, że jeden z nich już nie jest brany pod uwagęGeorge R.R. Martin postanowił rozwiać wątpliwości. Na swojej stronie napisał, że obecnie w planach są trzy seriale, ale sam nie lubi nazywać ich spin-offami. W tym jest projekt, do którego już ogłoszono castingi.

Twórca książkowej Gry o tron tłumaczy, że zdjęcia do pierwszego projektu ruszą jeszcze w 2019 roku. Nadal mu się podoba tytuł The Long Night, ale jeszcze decyzji o oficjalnym nazewnictwie nie podjęto. Pozostałe dwa projekty są na etapie scenariuszy.

Zasugerował jednak, gdzie fani mogą szukać wskazówek na temat tych dwóch seriali:

- O czym one opowiadają? Tego nie mogę powiedzieć. Może weźcie kopię książki Ogień i krew. Część 1 i wysnujcie swoje teorie - napisał.

Premiera pierwszego spin-offu najprawdopodobniej w 2020 roku. HBO nie określiło potencjalnej daty. Przypomnijmy, że 8. sezon Gry o tron powstawał prawie dwa lata.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV