Hellboy – jaki czas trwania filmu? Znamy odpowiedź

Hellboy wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu, a do sieci trafiła już informacja na temat czasu trwania produkcji. Poznajcie szczegóły.

Hellboy wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu, a do sieci trafiła już informacja na temat czasu trwania produkcji. Poznajcie szczegóły.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  hellboy 

Hellboy to nadchodzący film na podstawie komiksów Mike’a Mignoli, gdzie w głównego bohatera wciela się David Harbour, aktor znany z serialu Stranger Things. Mieliśmy już okazję zobaczyć zarówno zdjęcia z produkcji jak i zwiastuny, które zapowiadają widowiskowy i ognisty seans. Przypomnijmy, że film będzie miał kategorię wiekową R, co oznacza, że nie powinni go oglądać widzowie poniżej 17 roku życia.

Dziś do sieci trafiły informacje, które zdradzają, jaki będzie czas trwania filmu Hellboy. Jak się okazuje, produkcja potrwa dokładnie 120 minut i 35 sekund - informacje pochodzą z niemieckiej organizacji FSK, która zajmuje się kategoriami wiekowymi w filmach. Dane dotyczące czasu trwania Hellboya ujawniono na opublikowanej w sieci karcie filmu - można ją zobaczyć tutaj.

Hellboy - premiera w USA odbędzie się 14 kwietnia.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV