Jak skończy się X-Men: Mroczna Phoenix? Obsada żartuje – są też gorzkie słowa

W sieci pojawiło się nowe wideo promujące film X-Men: Mroczna Phoenix. Z kolei Sophie Turner zabrała głos na temat współpracy z Bryanem Singerem.

W sieci pojawiło się nowe wideo promujące film X-Men: Mroczna Phoenix. Z kolei Sophie Turner zabrała głos na temat współpracy z Bryanem Singerem.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Do sieci trafiło kolejne wideo promujące film X-Men: Dark Phoenix - w materiale pojawiają się najważniejsi członkowie obsady, którzy w zabawny sposób odpowiadają na kilka pytań na temat produkcji. Zobaczcie sami:

Z kolei odtwórczyni roli Jean Grey, Sophie Turner, w wywiadzie dla The Rolling Stone tak odniosła się do swojej współpracy z oskarżonym o molestowanie seksualne reżyserem filmów o mutantach, Bryan Singer:

Nasz wspólny czas był, jak to wcześniej określił Rami Malek, nieprzyjemny.

Aktorka nawiązała w ten sposób do słów tegorocznego zdobywcy Oscara, który tak podsumował pracę na planie Bohemian Rhapsody z Singerem:

Jeśli chodzi o moją sytuację z Bryanem, nie była ona przyjemna. Ani trochę. To wszystko co mogę powiedzieć na ten temat w tej chwili.

Film X-Men: Mroczna Phoenix wejdzie na ekrany kin w Polsce 7 czerwca.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: 20th Century Fox/MovieWeb

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV