Legion samobójców 2 - kto pojawi się w filmie? James Gunn rozpoczyna grę

James Gunn rozpoczyna grę w zgadywanie, którzy bohaterowie komiksowi pojawią się w nowym filmie The Sucide Squad. Macie własne typy?

James Gunn rozpoczyna grę w zgadywanie, którzy bohaterowie komiksowi pojawią się w nowym filmie The Sucide Squad. Macie własne typy?

Michalina Reda
Michalina Reda

The Suicide Squad, znany powszechnie pod tytułem Legion samobójców 2, to nowy projekt, nad którym czuwa James Gunn. Będzie to kontynuacja filmu z 2016 roku, która ma być jednocześnie nowym startem serii. Oficjalne szczegóły na temat filmu nie są znane, podobnie jak lista postaci, które mogą się w nim pojawić - Gunn rozpoczął jednak w mediach społecznościowych grę w zgadywanki, która już inspiruje internautów do typowania swoich kandydatów.

Reżyser opublikował w sieci zdjęcie, na którym widzimy go przed wielką tablicą do gry w Scrabble. Widnieje na niej już imię Harley, zaś Gunn jest w trakcie układania słowa "King Shark" (tak przynajmniej na pierwszy rzut oka można założyć). Czy celem jest ułożenie wszystkich postaci na jednej planszy? Jeden z użytkowników Reddita wyprzedził fakty i zaproponował swoją wersję układanki - co Wy na to, gdyby w filmie pojawili się tacy bohaterowie? A może ułożylibyście hasła inaczej, dodając także nowe postacie? Dajcie znać w komentarzach.

Humor: Hazarding a guess at the rest of James Gunn's The Suicide Squad Scrabble Board from r/DC_Cinematic

Legion samobójców 2 wejdzie na ekrany kin w 2021 roku. 

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV