Lois Lane w Arrowverse – aktorka obsadzona

Lois Lane pojawi się w crossoverze Arrowverse po raz pierwszy w historii komiksowych seriali The CW. Wiemy już, kto zagra bohaterkę.

Lois Lane pojawi się w crossoverze Arrowverse po raz pierwszy w historii komiksowych seriali The CW. Wiemy już, kto zagra bohaterkę.

Michalina Reda

Michalina Reda

Lois Lane, wielką miłość Supermana, zagra Elizabeth Tulloch. Aktorkę znamy przede wszystkim z roli w serialu Grimm, choć na swoim koncie ma także występy w produkcjach takich jak Opiekun czy Artysta.

Aktorka pojawi się w zapowiadanym wielkim crossoverze seriali takich jak Arrow, Supergirl i Flash - informację o debiucie postaci Lois Lane ogłoszono jakiś czas temu. Warto wspomnieć, że spekulacje dotyczyły naprawdę wielu nazwisk, a Elizabeth Tulloch raczej nie należała do list najczęściej typowanych kandydatek.

Wciąż nie ma informacji o tym, w ilu epizodach pojawi się postać Lois Lane - dla podkreślenia: Superman, którego zagra Tyler Hoechlin, wystąpi we wszystkich trzech częściach crossoveru.

Przypomnijmy, że Lois Lane pojawi się w serialu superbohaterskim The CW po raz pierwszy w historii. Crossover przedstawi nam także debiutującą Batwoman - w tej roli Ruby Rose.

Crossover rozpocznie się 9 grudnia i potrwa do 11 grudnia. Kolejno podejmą go Flash, Arrow i na końcu Supergirl.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV