Lucifer i Rosewood kontynuowane przez stację FOX

Seriale dramatyczne telewizji FOX z niską widownią: Lucifer i Rosewood otrzymały zamówienie kolejnych sezonów. To zaskakująca decyzja, ponieważ wydawało się, że obie produkcje zostaną anulowane.

Seriale dramatyczne telewizji FOX z niską widownią: Lucifer i Rosewood otrzymały zamówienie kolejnych sezonów. To zaskakująca decyzja, ponieważ wydawało się, że obie produkcje zostaną anulowane.

Seriale Lucyfer i Rosewood dołączyły tym samym do innej nowej produkcji FOXa - Królowe krzyku, która również - mimo niskiej oglądalności - otrzymała zamówienie 2. sezonu. Amerykańskie media informują, że na kontynuację czekają jeszcze komedie: Dziadek z przypadku i Prawomocny. Jedna z nich ma otrzymać zielone światło na rozpoczęcie produkcji 2. sezonu.

Czytaj także: Platforma Netflix blokuje za granicą polskie napisy

Z seriali powracających nowe sezony mają już zamówione: Imperium, Gotham, Brooklyn 9-9, The Last Man on Earth i Kości. Obecnie trwają rozmowy związane z kontynuacją serialu Jess i chłopaki, który ma otrzymać od razu zamówienie 2 sezonów. Duże szanse na nową serię ma też Jeździec bez głowy.

Lucyfer - serial Toma Kapinosa radził sobie w ramówce całkiem nieźle, gdy emitowano go tuż po Z Archiwum X. Gdy do ramówki powrócił serial Gotham, oglądalność Lucifera spadła, ale mimo to produkcja powróci z nowymi odcinkami. W przypadku Rosewood było podobnie. Serial zyskiwał widzów dzięki wsparciu Empire, bez którego w ramówce nie istniał.

 


Batman v Superman Świt sprawiedliwości - plakat

Film Batman v Superman: Świt sprawiedliwości już w polskich kinach.

Źródło: Deadline / Fot. FOX

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV