Madam Secretary - koniec serialu. 6. sezon będzie ostatnim

W maju 2019 roku informowaliśmy o zamówieniu 6. sezonu Madam Secretary. Stacja CBS oglosiła, że będzie to finałowa seria.

W maju 2019 roku informowaliśmy o zamówieniu 6. sezonu Madam Secretary. Stacja CBS oglosiła, że będzie to finałowa seria.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  cbs 

Madam Secretary zakończy się na 6. sezonie. Informacje potwierdziła szefowa CBS, Kelly Kahl w rozmowie z dziennikarzami z USA.

Sezon ma liczyć 10 odcinków i według niej ma zamknąć opowiadaną historię. Lubią, gdy mogą zakończyć serial godnie i z szacunkiem dla widzów i wszystkich, którzy przy nim pracowali. Zdają sobie sprawę, że nie zawsze jest tak, ze da się to zrobić.

6. sezon ma zadebiutować w USA jesienią 2019 roku. Nie wiadomo, jaki będzie pomysł na zakończenie opowieści.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Sarah Shatz/CBS

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV