Repertuar kin Nowość Program TV

Ms. Marvel i Squirrel Girl w animacji Marvela. Głos mniejszości wysłuchany

Marvel Television ogłosiło zrealizowanie animacji zatytułowanej Marvel Rising: Secret Warriors, w której wystąpią takie postacie jak: Kapitan Marvel, Squirrel Girl, Miss America i inni.

Marvel Rising: Secret Warriors jest częścią nowej serii animowanej z udziałem następnej generacji bohaterów Marvela. Seria rozpocznie się sześcioma krótkimi odcinkami, a następnie w 2018 roku zostanie zrealizowany pełnometrażowy film animowany.

O pomyśle wypowiedziała się Sana Amant, dyrektor ds. treści i rozwoju postaci Marvela. Stwierdziła, że to odpowiedni moment na opowiadanie historii o nowej generacji bohaterów Marvela. Zwróciła też uwagę na ilość kobiecych postaci w tytułowej drużynie. Amant uważa, że niezwykle ważne jest, aby mówić młodym kobietom i dziewczętom, że mają w sobie niesamowitą moc i są bohaterki, które mogą podziwiać.

Głosu jednej z bohaterek Kamali Kahn (nastoletnia dziewczyna pakistańskiego pochodzenia jest pierwszą muzułmańską bohaterką w komiksach Marvela, która dostała solowy tytuł), użyczy Kathreen Khavari, która tak wypowiedziała się o swojej roli:

Czuje się naprawdę szczęśliwa, że mogę podkładać głos pod bohaterkę, która wyłamuje się ze stereotypów i naprawdę chce pomagać ludziom.

W produkcji pojawi się także America Chavez, czyli Miss America. Głosu użyczy jej Cierra Ramirez. Nie zabraknie też niezwykle ważnej bohaterki jaką jest Squirrel Girl, której głos podłoży Milana Vayntrub. Aktorka wierzy, że wiele kobiet poczuje się reprezentowana i zainspirowana przez tę młodą superbohaterkę, która chce uczynić świat lepszym miejscem.

W drużynie znajdą się jeszcze Quake, pod którą głos podłoży Chloe Bennet, odgrywająca tę rolę w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y., Dove Cameron jako Ghost-Spider, znana także jako Spider-Gwen oraz Tyler Posey jako Inferno. Aktor zwrócił uwagę, że w animacji wiele z postaci to naprawdę potężne kobiety, które powinny okazać się inspiracją dla młodych dziewcząt.

Ponadto Kamil McFadden podłoży głos pod Patriota, Kim Raver usłyszymy jako Kapitan Marvel, Booboo Stewart jako Exile, a Tippy Toe i Lockjaw przemówią głosem Dee Bradleya Bakera. W produkcji zobaczymy także Glorię „Glory” Grant, której głos podłoży Skai Jackson oraz Kapitana George’a Stacy’ego, w którego rolę wcieli się Steven Weber. Pod antagonistkę Halę głos podłoży Ming-Na Wen, która także występuje w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. jako Agentka May.

W sieci opublikowano także materiał z wypowiedziami twórców i aktorów podkładających głos pod bohaterów animacji:

Zobacz też plakat produkcji:

Marvel
Źródło: marvel

weekend
-
-

Premiera produkcji w 2018 roku.

Źródło: Własne/zdjęcie główne: Marvel

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

[SDCC 2018] Venom bez trzymanki –…

Na Comic-Conie w San Diego wyświetlono nowy zwiastun filmu Venom. Choć materiał nie trafił do…

Michalina Reda
-

James Gunn wydał oświadczenie. Kolejne tweety…

Po wczorajszym zwolnieniu Jamesa Gunna przez Disneya, reżyser postanowił skomentować sytuację osobiście. Wstawia się za…

Adam Siennica
-

[SDCC 2018] Godzilla i Król Ghidorah!…

Podczas panelu Warner Bros zadebiutował pierwszy zwiastun superprodukcji Godzilla: Król Potworów. Premiera w 2019 roku.

Adam Siennica
-

[SDCC 2018] Enterprise, akcja i Spock.…

Podczas San Diego Comic-Con odbył się panel 2. sezonu Star Trek: Discovery. Wyjawiono wiele szczegół…

Michał Kujawiński
-

[SDCC 2018] Tom Ellis o zmianach,…

Na San Diego Comic-Con pojawił się Tom Ellis, aktor odgrywający tytułową rolę w serialu Lucyfer.…

Piotr Piskozub
-

[SDCC 2018] Sztorm idzie, ocean płonie!…

Na Comic-Conie w San Diego zaprezentowano pierwszy zwiastun filmu Aquaman, kolejnej odsłony Kinowego Uniwersum DC.

Co o tym sądzisz?