Na który letni film czekacie najbardziej? Użytkownicy Fandango mają faworyta

Użytkownicy portalu Fandango przedstawili swoje typy jeśli chodzi o te z letnich blockbusterów, na które czekają oni najbardziej.

Użytkownicy portalu Fandango przedstawili swoje typy jeśli chodzi o te z letnich blockbusterów, na które czekają oni najbardziej.

Jak co roku portal Fandango przeprowadził w maju sondaż dotyczący najbardziej oczekiwanych letnich blockbusterów. Tym razem głos w tej sprawie zabrało ponad 2 tysiące użytkowników serwisu, którzy przedstawiali swoje typy w rozmaitych kategoriach. I tak "najbardziej oczekiwaną aktorką" w letnim filmie jest Zendaya (Spider-Man: Daleko od domu), która wyprzedziła na tym polu Sophie Turner (X-Men: Mroczna Phoenix) i Tessę Thompson (Men in Black International). Z kolei "najbardziej oczekiwanym aktorem" w produkcji debiutującej w okresie letnim został Chris Hemsworth (Men in Black International), dystansując Brada Pitta (Pewnego razu... w Hollywood) i Toma Hollanda (Spider-Man: Daleko od domu).

Ciekawie wygląda także kategoria "najbardziej oczekiwany złoczyńca". Wygrał co prawda Idris Elba z filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw, ale uwagę przykuwa zwłaszcza 5. miejsce w zestawieniu - znalazł się na nim Mark Hamill podkładający głos laleczce Chucky w produkcji Laleczka

Tak z kolei prezentuje się zestawienie najbardziej oczekiwanych letnich blockbusterów:

Źródło: Yahoo / zdjęcie główne: Marvel/Disney/Sony Pictures/Entertainment Weekly

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV