Przeczytaj w weekend

Nowy Splinter Cell w produkcji? Tak twierdzi znana sieć sklepów

Kolejna odsłona Splinter Cell może być już w produkcji. Taką informację przekazała sieć GameStop, która oferowała gogle Sama Fishera.

Kolejna odsłona Splinter Cell może być już w produkcji. Taką informację przekazała sieć GameStop, która oferowała gogle Sama Fishera.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Co pewien czas docierają do nas informacje o kontynuacji przygód Sama Fishera. Jak dotąd nie zostały one w żaden sposób potwierdzone, a Ubisoft nie zapowiedział gry na żadnej z ostatnich branżowych imprez. Wszystko wskazuje jednak na to, że coś rzeczywiście jest na rzeczy i kolejna część serii Tom Clancy's Splinter Cell faktycznie powstaje.

Teraz pojawiła się kolejna poszlaka. Dość niespodziewanie, w ofercie sklepu GameStop pojawiła się... replika gogli Sama Fishera. W opisie wspomniano o nadchodzącej kontynuacji. Karta produktu została usunięta ze strony, ale w internecie nic nie ginie. 

Po raz pierwszy od debiutu Splinter Cell w 2002 roku, po dziewięciu świetnie sprzedających się tytułach AAA+ i dziesiątej premierze na horyzoncie, możesz wejść w posiadanie słynnych gogli sonarowych Sama Fishera.

GameStop - Splinter Cell 2020fot. gamespot.com

Źródło: gamespot.com / fot. Ubisoft

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV