Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Paragraf 22 – pierwszy zwiastun serialu George’a Clooneya

Paragraf 22 to nadchodzący serial na podstawie powieści Josepha Hellera. Zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji.

Paragraf 22 to nadchodzący serial na podstawie powieści Josepha Hellera. Zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji.

Michalina Reda

Michalina Reda

Paragraf 22 to nadchodzący serial na podstawie bestsellerowej powieści Josepha Hellera, który ma pokazać bezsens wojny w groteskowy sposób. Tytułowy Paragraf 22 to przepis mówiący o tym, że każdy żołnierz może zakończyć służbę na własną prośbę z powodu choroby psychicznej. Paradoksalnie ten sam przepis podkreśla jednocześnie, że ktoś, kto wychodzi z taką prośbą w trosce o uratowanie własnego życia nie może być chory psychicznie i tym samym nie może prosić o zwolnienie. Z komplikacjami związanymi z paragrafem będzie musiał zmierzyć się bombardier amerykańskich sił powietrznych, który jest coraz bardziej sfrustrowany swoją pracą.

Zadebiutował pierwszy zwiastun serialu Paragraf 22. Zobaczcie wideo:

Serial będzie składał się z sześciu odcinków. W obsadzie są George Clooney (twórca serialu), Kyle Chandler, Christopher Abbott, Hugh Laurie, Giancarlo Giannini, Jay Paulson i Julie Ann Emery.

Paragraf 22 - premiera w USA odbędzie się 17 maja.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Hulu

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV