Predator: Hunting Grounds na PlayStation 4 pozwoli poczuć się jak kosmiczny łowca

Predator: Hunting Grounds będzie sieciową produkcją, w której drużyna żołnierzy zmierzy się z tytułowym łowcą.

Predator: Hunting Grounds będzie sieciową produkcją, w której drużyna żołnierzy zmierzy się z tytułowym łowcą.

W trakcie kolejnego PlayStation State of Play ujawniono nową produkcję zatytułowaną Predator: Hunting Grounds. Ma być to asymetryczna gra akcji dla wielu graczy, w której jeden wcieli się w tytułowego łowcę, reszta zaś przejmie kontrolę nad żołnierzami, którzy będą starali się przetrwać i wyeliminować tego wyjątkowo niebezpiecznego oponenta.

O produkcji tej nie wiemy nic więcej, poza tym, że zmierza ona na konsolę PlayStation 4 i ma zadebiutować w 2020 roku. Zaprezentowano też zwiastun, jednak jest to materiał CGI i nie przedstawia rozgrywki - trudno więc na jego podstawie wywnioskować coś więcej na ten temat.

Źródło: youtube.com / fot. FOX

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV