Dzień Disneya 13.04.2020 w Polsacie [tytuły, godziny]
Poznaliśmy tytuły i godziny emisji filmów Disneya w specjalnie przygotowanym przez Polsat Dniu Disneya.
Poznaliśmy tytuły i godziny emisji filmów Disneya w specjalnie przygotowanym przez Polsat Dniu Disneya.
![Dzień Disneya 13.04.2020 w Polsacie [tytuły, godziny]](https://cdn1.naekranie.pl/media%2Fcache%2Farticle-cover%2F2019%2F03%2Finiemamocni-2.jpg)
Polsat w dniu 13 kwietnia powraca z inicjatywą wydarzenia nazwanego Dzień Disneya, gdzie widzowie zobaczyć będą mogli hitowe produkcje od studia Myszki Miki. Od wczesnego świątecznego poranka do głównego wieczornego seansu, emitowane będą aktorskie i animowane przeboje.
Dzień Disneya może być udaną propozycją dla widzów w każdym wieku, aby spędzić czas w towarzystwie pozytywnych emocji i naprawdę udanych produkcji. Pasmo rozpocznie się od filmu Dzwoneczek i bestia z Nibylandii, później zaś nie zabraknie takich produkcji jak Zaplątani czy Iniemamocni 2. W szczególności warto poczekać właśnie na ostatnią pozycję w ramówce, ponieważ jest to długo oczekiwany sequel niezwykle ciepło przyjętej w Polsce animacji. W roli głosowej ponownie usłyszymy Piotra Fronczewskiego i Dorotę Segdę.
Harmonogram dnia możecie zobaczyć poniżej:
-
7:50 - Dzwoneczek i bestia z Nibylandii
-
9:30 - Zaplątani
-
11:35 - I żyli długo i zaplątani
-
11:50 - Auta 3
-
14:00 - Alicja w Krainie Czarów
-
16:20 - Alicja po drugiej stronie lustra
-
19:40 - Toy Story: Horror
-
20:10 - Iniemamocni 2
Źródło: materiały prasowe
Kalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premiery
Dzisiaj urodziny obchodzą
Pierce Brosnan
ur. 1953, kończy 69 lat
Thomas Brodie-Sangster
ur. 1990, kończy 32 lat
Tori Spelling
ur. 1973, kończy 49 lat
Celia Ireland
ur. 1966, kończy 56 lat
Szymon Bobrowski
ur. 1972, kończy 50 lat
Co o tym sądzisz?