Szturmowiec Sithów jak żywy. Figurka z filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Szturmowiec Sithów to żołnierz w czerwonej zbroi, który należy do armii odgrywającej kluczową rolę w filmie Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie.

Szturmowiec Sithów to żołnierz w czerwonej zbroi, który należy do armii odgrywającej kluczową rolę w filmie Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie.

Szturmowiec Sithów to wielka tajemnica filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie. Pojawiały się sprzeczne informacje, kogo to są żołnierze. Jedne mówiły, że to elitarny oddział Najwyższego Porządku, inne, że to wojsko imperatora Palpatine'a, które stacjonuje na ukrytej przez niego flocie Sithów.

Figurka jest autorstwa firmy Hot Toys, więc jest to najwierniejsze jak tylko się da odtworzenie filmowego wizerunku szturmowca Sithów. Ciekawe jest to, że będą oni używać dwóch blasterów niczym rewolwerowcy. To jest nowa informacja o tych żołnierzach, która nie pojawiała się wcześniej.

W obsadzie są  są Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, Billie Lourd, Billy Dee Williams, Carrie Fisher, Mark Hamill, Keri Russell, Naomi Ackie, Richard E. Grant, Dominic Monaghan i Ian McDiarmid ponownie jako Palpatine.

Hot Toys - zdjęcia figurki z Gwiezdnych Wojen:

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - premiera w Polsce odbędzie się 18 grudnia.

Źródło: comincbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV