Terminator 6: Linda Hamilton powróci jako Sarah Connor

W jednym z ostatnich wywiadów James Cameron wyjawił, że w filmie Terminator 6 pojawi się Sarah Connor, w której rolę ponownie wcieli się Linda Hamilton.

W jednym z ostatnich wywiadów James Cameron wyjawił, że w filmie Terminator 6 pojawi się Sarah Connor, w której rolę ponownie wcieli się Linda Hamilton.

James Cameron intensywnie pracuje nad filmem Terminator 6. Jak donosi teraz portal Hollywood Reporter, w jednym z ostatnich wywiadów miał on wyjawić, że w produkcji pojawi się Sarah Connor, w której rolę ponownie wcieli się Linda Hamilton. Przypomnijmy, że aktorka sportretowała już tę postać w filmach Terminator i Terminator 2: Dzień sądu. Cameron miał zdradzić także, że powstały plany na stworzenie całej trylogii, dlatego twórcy poszukują również odtwórczyni roli młodej Connor.

Zobacz także: James Cameron zdradza, o czym będzie Terminator 6

Już wcześniej poinformowano, że w filmie pojawi się Arnold Schwarzenegger. Reżyseruje Tim Miller, a prace na planie produkcji mają ruszyć na początku przyszłego roku.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Orion Pictures

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV