Przeczytaj w weekend

„The Fosters” z drugim sezonem

Stacja ABC Family zamawia drugi sezon dobrze ocenianego serialu The Fosters.

Stacja ABC Family zamawia drugi sezon dobrze ocenianego serialu The Fosters.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  zamówienia 

W oświadczeniu czytamy, że serialowi The Fosters udaje się zbudować widownię i oferować im poruszające opowieści. Oglądalność produkcji były więcej niż satysfakcjonująca - w grupie wiekowej 12-34 był to najchętniej oglądany serial kablówek latem tego roku, a ostatni odcinek tegorocznej emisji pobił rekord oglądalności The Fosters.

Druga część pierwszego sezonu powróci na antenę ABC Family w styczniu 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV