The Many Saints of Newark – Corey Stoll i Billy Magnussen w obsadzie prequela Rodziny Soprano

Gwiazdy filmów Ant-Man i Tajemnice lasu otrzymały angaż w filmowym prequelu kultowego serialu HBO, Rodzina Soprano.

Gwiazdy filmów Ant-Man i Tajemnice lasu otrzymały angaż w filmowym prequelu kultowego serialu HBO, Rodzina Soprano.

Corey StollBilly Magnussen zagrają w filmie The Many Saints of Newark, będącym prequelem serialu Rodzina Soprano. Szczegóły ich ról są trzymane w tajemnicy. Aktorzy dołączyli do obsady, w której znajdują się już Jon Bernthal, Vera Framiga oraz Alessandro Nivola.

Fabuła filmu The Many Saints of Newark rozgrywa się w latach 60. podczas zamieszek w Newark, gdzie doszło m.in. do konfliktu społeczności włoskiej z afroamerykańską. W filmie powrócą znani z serialu bohaterowie m.in. Giovanni Soprano, ojciec Tony'ego (którego w retrospekcjach grał Joseph Sivaro), a także młodsza wersja samego Tony'ego.

The Many Saints of Newark zostanie wyreżyserowany przez Alana Taylora. Za scenariusz odpowiadają David Chase (twórca serialu Rodzina Soprano.) oraz Lawrence Konner. Produkcja filmu rozpocznie się jeszcze w tym roku.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV