Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Tolkien – Nicholas Hoult jako legendarny pisarz. Zwiastun filmu

Nicholas Hoult znany z roli w filmie Mad Max: Na drodze gniewu, wcieli się w słynnego pisarza fantasy, J.R.R. Tolkiena. Zobaczcie zwiastun.

Nicholas Hoult znany z roli w filmie Mad Max: Na drodze gniewu, wcieli się w słynnego pisarza fantasy, J.R.R. Tolkiena. Zobaczcie zwiastun.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  tolkien 

Tolkien w reżyserii fińskiego twórcy Dome’a Karukoskiego, skupi się na latach twórczości legendarnego pisarza Johna R.R. Tolkiena, w którego wcielił się Nicholas Hoult. Produkcja przybliży nam kulisy powstawania najbardziej znanych powieści fantasty na świecie. Zobaczymy historię młodego Tolkiena i wydarzenia, które wpłynęły na jego wyobraźnię oraz wszystko to, co stanowiło jego inspiracje do stworzenia Śródziemia.

W obsadzie filmu jest także Lily Collins, która wcieli się w Edith Bratt, miłość życia Tolkiena. Na ekranie pojawią się również: Tom Glynn-Carney, Anthony Boyle, Patrick Gibson, Colm Meaney, Genevieve O’Reilly i Derek Jacobi. Zobaczcie zwiastun:

Premiera filmu w maju tego roku. Nie wiadomo, kiedy produkcja trafi do kin w Polsce.

Źródło: trailer-track.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV