Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Twórcy serialu Lucyfer o planach na 4. sezon i szansach na kontynuację

Lucyfer został skasowany, więc finał 3. sezonu z otwartym zakończeniem jest zarazem końcem serialu. Producenci w wywiadzie zdradzili, jaki mieli pomysł na 4. sezon.

Ildy Modrovich i Joe Henderson, producenci wykonawczy serialu Lucyfer w rozmowie z Deadline twierdzą, że 4. sezon miałby poruszać kwestię poznania prawdy przez Chloe. Bohaterka zobaczyła w finale prawdziwą diabelską twarz Lucyfera i wie, że wszystko, co mówił, było prawdą. Twórcy chcą poruszyć kwestię wpływu tego wydarzenia na zawodowe życie Lucyfera i Chloe oraz ich prywatny związek.

-
-

Zapowiadają też pojawienie się ekscytującej postaci z przeszłości Lucyfera, która nieźle zamiesza w jego życiu. Na razie nie chcą wyjawić, o kogo chodzi, bo mają nadzieję, że ktoś przejmie serial i to zrealizują.

Producenci twierdzą, że walka o znalezienie nowego domu wciąż trwa. Zachęcają fanów do kontynuowania używania hashtagu #SaveLucifer.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Jordin Althaus/FOX

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.