Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

UPFRONTY 2014: Komplet kontynuacji, zamówień i anulowań od CW

Poznaliśmy komplet decyzji stacji CW związanych z sezonem 2014/15. Jakie seriale zostały anulowane? Kto przetrwał? Ile nowych projektów pojawi się w ramówce już jesienią? 

Zamówienia nowych sezonów otrzymały od władz CW takie seriale jak: Hart of Dixie (4. sezon), Beauty and The Beast (3. sezon) i The 100 (2. sezon). Kilka miesięcy temu kolejne sezony otrzymały: Arrow, The Vampire Diaries, Supernatural, The Originals i Reign.

Z kolei The Carrie Diaries, The Tomorrow People i Star-Crossed zostały przez CW anulowane i nie powrócą w sezonie 2014/15 z nowymi odcinkami.

Ponadto stacja CW zamówiła cztery nowe seriale dramatyczne, które uzupełnią ramówkę. Są to: The Flash (spin-off Arrow), iZombie autorstwa Roba Thomasa (twórcy Weroniki Mars), obyczajówkę Jane The Virgin oraz The Messengers. Spin-off Supernatural pt. „Bloodlines” nie spełnił oczekiwań i został odrzucony.

  • The Flash – spin-off Arrow, który opowie o Barrym Allenie, najszybszym człowieku na świecie, strzegącym porządku w mieście Central City jako superbohater o imieniu Flash. Bohatera poznaliśmy już podczas jednego z odcinków Arrow. Wciela się w niego Grant Gustin.
  • Jane the Virgin – serial obyczajowy oparty na wenezuelskiej telenoweli pod tym samym tytułem. Fabuła opowiadać będzie o Jane, ciężko pracującej, religijnej dziewczynie, która w wyniku serii skandalicznych wydarzeń, zostaje sztucznie zapłodniona.
  • iZombie 0 produkcja autorstwa Roba Thomasa (Veronica Mars), oparta  na bohaterach stworzonych przez Chrisa Robertsona i Michaela Allerda z komiksów Vertigo/DC.  Projekt określany jest jako ponadnaturalny, kryminalny dramat proceduralny skupiający się na studentce medycyny będącej zombie. Rozpoczyna ona pracę w biurze koronera, gdzie ma swobodny dostęp do mózgów, które musi zjadać by utrzymać swoje człowieczeństwo. Razem z każdym mózgiem wchłania wspomnienia zwłok, które pomagają policyjnym detektywom w rozwiązywaniu kryminalnych spraw.
  • The Messengers – ambitny projekt autorstwa Basila Iwanyka, producenta filmu „Starcie Tytanów”. Fabuła serialu rozpocznie się w momencie, gdy na Ziemi rozbija się niezidentyfikowany obiekt. W wyniku katastrofy grupa nieznanych sobie ludzi umiera przez porażenie impulsem elektromagnetycznym. Nieoczekiwanie bohaterowie ożywają, a ich zadaniem jest uratowanie ludzkości przed nadchodzącą Apokalipsą.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – Kto mógłby zagrać X-Men…

Kto mógłby zagrać w MCU X-Men po Avengers: Endgame? Poznajcie najlepsze propozycje fanów.

spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Nowi mutanci – kolejne opóźnienie? Film…

Premiera filmu Mroczna Phoenix nie jest zagrożona. Inaczej sprawa wygląda z inną produkcją studia Fox,…

Michał Kujawiński
-

Leslie Jones ostro o kontynuacji Pogromców…

Pogromcy duchów powrócą. Widzieliśmy już pierwszy teaser i choć nie wiele jeszcze wiadomo o kontynuacji,…

Michał Kujawiński
-

Punisher – Jeph Loeb otwarty na…

Jeph Loeb odpowiedzialny za seriale Marvela zdradził, że bardzo liczy na 3. sezon Punishera. Decyzja…

Michał Kujawiński
-

Ile Netflix wydał na oryginalne produkcje…

Gigant streamingu platforma Netflix w zeszłym roku wydała ogromną ilość pieniędzy na realizacje i promocję…

Co o tym sądzisz?