UPFRONTY 2014: Komplet kontynuacji, zamówień i anulowań od CW

Poznaliśmy komplet decyzji stacji CW związanych z sezonem 2014/15. Jakie seriale zostały anulowane? Kto przetrwał? Ile nowych projektów pojawi się w ramówce już jesienią? 

Poznaliśmy komplet decyzji stacji CW związanych z sezonem 2014/15. Jakie seriale zostały anulowane? Kto przetrwał? Ile nowych projektów pojawi się w ramówce już jesienią? 

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Tagi:  upfronty 2014 

Zamówienia nowych sezonów otrzymały od władz CW takie seriale jak: Hart of Dixie (4. sezon), Beauty and The Beast (3. sezon) i The 100 (2. sezon). Kilka miesięcy temu kolejne sezony otrzymały: Arrow, The Vampire Diaries, Supernatural, The Originals i Reign.

Z kolei The Carrie Diaries, The Tomorrow People i Star-Crossed zostały przez CW anulowane i nie powrócą w sezonie 2014/15 z nowymi odcinkami.

Ponadto stacja CW zamówiła cztery nowe seriale dramatyczne, które uzupełnią ramówkę. Są to: The Flash (spin-off Arrow), iZombie autorstwa Roba Thomasa (twórcy Weroniki Mars), obyczajówkę Jane The Virgin oraz The Messengers. Spin-off Supernatural pt. "Bloodlines" nie spełnił oczekiwań i został odrzucony.

  • The Flash - spin-off Arrow, który opowie o Barrym Allenie, najszybszym człowieku na świecie, strzegącym porządku w mieście Central City jako superbohater o imieniu Flash. Bohatera poznaliśmy już podczas jednego z odcinków Arrow. Wciela się w niego Grant Gustin.
  • Jane the Virgin - serial obyczajowy oparty na wenezuelskiej telenoweli pod tym samym tytułem. Fabuła opowiadać będzie o Jane, ciężko pracującej, religijnej dziewczynie, która w wyniku serii skandalicznych wydarzeń, zostaje sztucznie zapłodniona.
  • iZombie 0 produkcja autorstwa Roba Thomasa (Veronica Mars), oparta  na bohaterach stworzonych przez Chrisa Robertsona i Michaela Allerda z komiksów Vertigo/DC.  Projekt określany jest jako ponadnaturalny, kryminalny dramat proceduralny skupiający się na studentce medycyny będącej zombie. Rozpoczyna ona pracę w biurze koronera, gdzie ma swobodny dostęp do mózgów, które musi zjadać by utrzymać swoje człowieczeństwo. Razem z każdym mózgiem wchłania wspomnienia zwłok, które pomagają policyjnym detektywom w rozwiązywaniu kryminalnych spraw.
  • The Messengers - ambitny projekt autorstwa Basila Iwanyka, producenta filmu "Starcie Tytanów". Fabuła serialu rozpocznie się w momencie, gdy na Ziemi rozbija się niezidentyfikowany obiekt. W wyniku katastrofy grupa nieznanych sobie ludzi umiera przez porażenie impulsem elektromagnetycznym. Nieoczekiwanie bohaterowie ożywają, a ich zadaniem jest uratowanie ludzkości przed nadchodzącą Apokalipsą.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV