Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "

 

Advertisement
 

Seriale na lipiec 2018 – nowe tytuły i kolejne sezony

Lipiec jest zazwyczaj dość spokojny, jeśli chodzi o serialowe produkcje. Jednak nawet w tym okresie wakacyjnym znajdą się produkcje godne uwagi.

Wakacje są doskonałym okresem do nadrabiania serialowych zaległości. Telewizja oferuje jednak też kilka nowych produkcji, którym warto się przyjrzeć. Ciekawie zapowiada się choćby produkcja zatytułowane Mr. Sunshine oraz The Outpost. W lipcu powróci też Ania, nie Anna z 2. sezonem oraz kolejna odsłona Orange Is the New Black. Będzie się więc działo. Oto, co stacje telewizyjne i platformy streamingowe przygotowały dla nas w tym miesiącu.

NOWE SERIALE

Mostly 4 Millennials

Show skierowane będzie do pokolenia milennialsów. Całość utrzymana została w klimacie lat 90., aby jeszcze bardziej dopasować się do odbiorców. W programie uczestnicy będą robić różne i zwariowane rzeczy.

Premiera w USA: 1 lipca

Ostre przedmioty

Fabula skupia się na dziennikarce Camille Preaker, która wraca do swojego rodzinnego miasteczka, by zrobić materiał o morderstwie dwóch dziewczynek. Gdy bohaterka próbuje ułożyć psychologiczną układankę ze swojej przeszłości, okazuje się, że zbyt osobiście identyfikuje się z dwiema ofiarami. W głównej roli zobaczymy Amy Adams.

Premiera w Polsce: 9 lipca

The Outpost

Fabuła serialu skupia się na odważnej Talon, ostatniej żyjącej przedstawicielce rasy Czarnokwistych. Wioska dziewczyny została lata temu zniszczona przez najemników, w związku z czym jej jedynym pragnieniem jest zemsta. Podczas swojej podróży Talon odkrywa, że posiada nadprzyrodzone moce. Jeśli nauczy się poprawnie je wykorzystywać, będzie w stanie uchronić cały świat przed fanatycznym religijnym dyktatorem.

Premiera w USA: 10 lipca

Mr. Sunshine

Południowokoreański serial telewizyjny napisany przez Kim Eun-Sooka i wyreżyserowany przez Lee Eung-Boka. Produkcja wyemitowana zostanie również na platformie Netflix.

Premiera w USA: 19 lipca

Castle Rock

Będzie to psychologiczny horror osadzony w multiversum Stephena Kinga, czyli w fikcyjnym świecie zobaczymy wykorzystanie elementów znanych ze wszystkich historii mistrza grozy. Serial będzie spinał to w jedną całość.

Premiera w USA: 25 lipca

Burden of Truth

Kanadyjski serial dramatyczny skupi się na losach prawniczki. Pierwszy sezon będzie liczyć 10 odcinków i zadebiutuje na stacji The CW.

Premiera w USA: 25 lipca

Źródło: Zdjęcie główne:
Strony: 1234
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.