Repertuar kin Nowość Program TV
 

Seriale na lipiec 2018 – nowe tytuły i kolejne sezony

Lipiec jest zazwyczaj dość spokojny, jeśli chodzi o serialowe produkcje. Jednak nawet w tym okresie wakacyjnym znajdą się produkcje godne uwagi.

Wakacje są doskonałym okresem do nadrabiania serialowych zaległości. Telewizja oferuje jednak też kilka nowych produkcji, którym warto się przyjrzeć. Ciekawie zapowiada się choćby produkcja zatytułowane Mr. Sunshine oraz The Outpost. W lipcu powróci też Ania, nie Anna z 2. sezonem oraz kolejna odsłona Orange Is the New Black. Będzie się więc działo. Oto, co stacje telewizyjne i platformy streamingowe przygotowały dla nas w tym miesiącu.

NOWE SERIALE

Mostly 4 Millennials

Show skierowane będzie do pokolenia milennialsów. Całość utrzymana została w klimacie lat 90., aby jeszcze bardziej dopasować się do odbiorców. W programie uczestnicy będą robić różne i zwariowane rzeczy.

Premiera w USA: 1 lipca

Ostre przedmioty

Fabula skupia się na dziennikarce Camille Preaker, która wraca do swojego rodzinnego miasteczka, by zrobić materiał o morderstwie dwóch dziewczynek. Gdy bohaterka próbuje ułożyć psychologiczną układankę ze swojej przeszłości, okazuje się, że zbyt osobiście identyfikuje się z dwiema ofiarami. W głównej roli zobaczymy Amy Adams.

Premiera w Polsce: 9 lipca

The Outpost

Fabuła serialu skupia się na odważnej Talon, ostatniej żyjącej przedstawicielce rasy Czarnokwistych. Wioska dziewczyny została lata temu zniszczona przez najemników, w związku z czym jej jedynym pragnieniem jest zemsta. Podczas swojej podróży Talon odkrywa, że posiada nadprzyrodzone moce. Jeśli nauczy się poprawnie je wykorzystywać, będzie w stanie uchronić cały świat przed fanatycznym religijnym dyktatorem.

Premiera w USA: 10 lipca

Mr. Sunshine

Południowokoreański serial telewizyjny napisany przez Kim Eun-Sooka i wyreżyserowany przez Lee Eung-Boka. Produkcja wyemitowana zostanie również na platformie Netflix.

Premiera w USA: 19 lipca

Castle Rock

Będzie to psychologiczny horror osadzony w multiversum Stephena Kinga, czyli w fikcyjnym świecie zobaczymy wykorzystanie elementów znanych ze wszystkich historii mistrza grozy. Serial będzie spinał to w jedną całość.

Premiera w USA: 25 lipca

Burden of Truth

Kanadyjski serial dramatyczny skupi się na losach prawniczki. Pierwszy sezon będzie liczyć 10 odcinków i zadebiutuje na stacji The CW.

Premiera w USA: 25 lipca

Źródło: Zdjęcie główne:
Strony: 1234

 

 

Najlepsze z 24h

Norbert Zaskórski
-

Powrót do przeszłości: Zobacz zdjęcia z…

W czerwcu minęło 31 lat od premiery klasyka kina akcji z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli…

Michalina Reda
-

Chirurdzy – sezon 15. Zobacz zdjęcia…

Chirurdzy powracają z 15. sezonem. Do sieci trafiły nowe zdjęcia, które zapowiadają, co wydarzy się…

Michalina Reda
-

The Walking Dead – nowe zdjęcia…

Do sieci trafiła garść nowych zdjęć z 9. sezonu The Walking Dead, a także zza…

Wiktor Fisz
-

Najlepsze pierwsze odcinki znanych seriali

Pilotowy odcinek serialu często nadaje ton całej produkcji, stając się najznamienitszym przykładem jej wielkości. Zdarza…

Piotr Piskozub
-

Titans – Batman jednak z większą…

Zdjęcia testowe do serialu Titans mogą sugerować, że ekranowy Batman może odegrać w historii większą…

Piotr Piskozub
-

Kto się boi penisa Batmana? DC…

Okazuje się, że DC postanowiło ocenzurować cyfrową wersję komiksu Batman: Damned, w którym zobaczyliśmy penisa…

Co o tym sądzisz?