Repertuar kin Nowość Program TV

Seriale na luty 2019 – nowe tytuły i kolejne sezony

Luty jest miesiącem, w którym wiele seriali powraca z nowymi sezonami. Nie zabraknie też kilku ciekawych nowości. Oto, co zobaczymy w lutym.

Luty jest nieco spokojniejszym miesiącem dla seriali. To czas, kiedy wiele seriali powraca z nowymi sezonami. Wśród nowości nie zabraknie ciekawych produkcji, bo wymienić należy chociażby komiksowy serial The Umbrella Academy od Netflixa oraz Doom Patrol, które zadebiutuje na DC Universe. Z powracających seriali warto zwrócić uwagę na kolejny sezon American Housewife oraz The Walking Dead.

NOWE SERIALE

Russian Doll

Nowy serial Netflixa zapowiada się naprawdę ciekawie. Fabuła skupi się na młodej kobiecie imieniem Nadia. Pewnego wieczoru Nadia wybiera się na imprezę w Nowym Jorku, gdzie została zaproszona w charakterze gościa honorowego. Podczas przyjęcia kobieta wielokrotnie umiera, próbując jednocześnie rozgryźć, co się z nią dzieje i dlaczego wpadła w pętlę czasową.

Premiera w USA i w Polsce na Netflix: 1 lutego 2019

Wieczna wiedźma

Kolumbijski serial Netflixa. Opowie historię czarownicy, która przenosi się w czasie, aby uniknąć spalenia na stosie. Będzie musiała odnaleźć się we współczesnej Cartagenie, nie przesadzając przy tym z magią. Ciekawa konkurencja dla Sabriny?

Premiera w USA i w Polsce na Netflix: 1 lutego 2019

PEN15

Nowa komediowa produkcja od Hulu pokaże wzloty i upadki w życiu młodych gimnazjalistów. Serial został stworzony przez Mayę Erskine, Annę Konkle i Sam Zviblemana. Historia skoncentruje się na życiu nastolatków chodzących do gimnazjum w 2000 roku.

Premiera w USA: 8 lutego

Cudotwórcy

Bohaterami serialu są anioły, które żyją i pracują w niebie. Rolę Boga, przełożonego aniołów, gra Owen Wilson, a w postać Craiga, anioła, którego zadaniem jest odbieranie modlitw, wciela się Daniel Radcliffe.

Premiera w USA: 12 lutego
Premier w Polsce: 20 lutego

Źródło: Zdjęcie główne: ABC/Larry D. Horricks
Strony: 12345

 

 

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Michalina Reda
-

Aladyn spotyka Dżasminę. Nowe zdjęcie z…

Aladyn to aktorska wersja znanej animacji Disneya, która zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zobaczcie nowe…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.