Seriale na luty 2019 – nowe tytuły i kolejne sezony

Luty jest miesiącem, w którym wiele seriali powraca z nowymi sezonami. Nie zabraknie też kilku ciekawych nowości. Oto, co zobaczymy w lutym.

Luty jest miesiącem, w którym wiele seriali powraca z nowymi sezonami. Nie zabraknie też kilku ciekawych nowości. Oto, co zobaczymy w lutym.

Luty jest nieco spokojniejszym miesiącem dla seriali. To czas, kiedy wiele seriali powraca z nowymi sezonami. Wśród nowości nie zabraknie ciekawych produkcji, bo wymienić należy chociażby komiksowy serial The Umbrella Academy od Netflixa oraz Doom Patrol, które zadebiutuje na DC Universe. Z powracających seriali warto zwrócić uwagę na kolejny sezon American Housewife oraz The Walking Dead.

NOWE SERIALE

Russian Doll

Nowy serial Netflixa zapowiada się naprawdę ciekawie. Fabuła skupi się na młodej kobiecie imieniem Nadia. Pewnego wieczoru Nadia wybiera się na imprezę w Nowym Jorku, gdzie została zaproszona w charakterze gościa honorowego. Podczas przyjęcia kobieta wielokrotnie umiera, próbując jednocześnie rozgryźć, co się z nią dzieje i dlaczego wpadła w pętlę czasową.

Premiera w USA i w Polsce na Netflix: 1 lutego 2019

Wieczna wiedźma

Kolumbijski serial Netflixa. Opowie historię czarownicy, która przenosi się w czasie, aby uniknąć spalenia na stosie. Będzie musiała odnaleźć się we współczesnej Cartagenie, nie przesadzając przy tym z magią. Ciekawa konkurencja dla Sabriny?

Premiera w USA i w Polsce na Netflix: 1 lutego 2019

PEN15

Nowa komediowa produkcja od Hulu pokaże wzloty i upadki w życiu młodych gimnazjalistów. Serial został stworzony przez Mayę Erskine, Annę Konkle i Sam Zviblemana. Historia skoncentruje się na życiu nastolatków chodzących do gimnazjum w 2000 roku.

Premiera w USA: 8 lutego

Cudotwórcy

Bohaterami serialu są anioły, które żyją i pracują w niebie. Rolę Boga, przełożonego aniołów, gra Owen Wilson, a w postać Craiga, anioła, którego zadaniem jest odbieranie modlitw, wciela się Daniel Radcliffe.

Premiera w USA: 12 lutego
Premier w Polsce: 20 lutego

Strony:

Źródło: Zdjęcie główne: ABC/Larry D. Horricks

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV